"Людині не зробить честі те, що вона стане вище іншої. Істинна честь в тому, щоб перевершити самого себе".

Враження від книги Робіна Шарми "Монах, який продав свій фераррі"

 

 

Знайома порадила прочитати книгу, я не відмовився, оскільки мало читаю цікавих художніх книжок. Віджартовувався, що книга не для мене, бо немаю фераррі. Враження від читання дуже позитивні, хочеться поділитися із друзями.

Це непросто книга бестселлер, яка розповідає історію Джуліана Ментла - адвоката-міліонера, який пережив духовний кризис. Філософія яка розкривається у творі може кардинально змінити ваше життя на краще.

Джуліан людина розумна, відома та заможна, в сучасному хаосі життя втративша духовну сторону. Як наслідок значні проблеми зі здоровям. Він втратив внутрішній вогонь, який був у молоді роки, котрий загас коли робота перестала приносити задоволення і перетворилась у звичайний бізнес. Він постав перед вибором: життя чи робота.

Не хотілось переказувати повністю книгу, бо читати буде не цікаво. Як зрозуміло із назви головний герой вибирає новий шлях, він вирушає в гімалаї у пошуках відповіді. Прагне виправити свої помилки та жити новим кращим життям.

Занурення у стародавню східну культуру змінює його життя. Монахи навчили Джуліана древнім примудростям, які може застосовувати кожен, щоб жити довго, залишатися молодим, добиватися успіху і бути щасливим. Він відкриває для себе діючі мудрі практичні знання, які навчають правильно думати, жити відповідно свого покликання, зрозуміти силу свого розуму і діяти мужньо, цінити саме цінне - свій час, дорожити відносинами із іншими людьми, жити теперішнім.

Дуже повчальна філосовська книга, спасибі знайомій що порадила. Із неї взяв для себе багато цінного, що можна використовувати для досягнення успіху та поставлених цілей, як правильно жити, досягти гармонії у житті. Книга справила на мене хороші враження, планую перечитати її ще раз.

У книзі Робіна Шарми "Монах, який продав свій фераррі" багато мудрих мотивуючих цитат, практичних прийомів розвитку, мудрих притч. Вона розширила та змінила мій світогляд. Усім рекомендую.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити