Ленс Армстронг"Я хочу померти сторічним, з американським прапором на спині і зіркою Техаса на шоломі, злетівши з альпійських схилів на швидкості 120 кілометрів. Я хочу перетнути останню у своєму житті фінішну лінію під оплески жінки і десяти дітей, а потім лягти на землю серед знаменитих французьких соняхів і світ - але спочити, зневаживши цим самим пророковану мені передчасну важку смерть."

Ленс Армстронг легендарний велогонщик, який перемагав "Тур Де Франс" - найпрестижніші велоперегони світу сім разів(1999-2005). Імя цієї людини відоме практично кожному. Пригадую у свій час по новинах тільки було й чути що Ленс Армстронг перемагає. Як виявилось він перемагає не тільки у велозабігах але ще й перемагає страшну хворобу - "рак". При чому лікарі вважали його хворобу безнадійною і давали йому на одужання не більше 20 процентів

Блукаючи інтернетом я натрапив на цікаву книгу про Ленса Армстронга "It's not about the Bike (My Journey Back to Life)" "Не тільки про велоспорт: моє повернення до життя", яку рекомендую почитати. В даній книзі Ленс відверто розповідає про своє життя, як він став спортсменом, як захворів на рак, як лікувався і одужав, як переміг рак і повернувся до спорту та став після тяжкої недуги семикратним чемпіоном "Тур Де Франс" та про велоспорт.

Скачати книгу Ленс Армстронг "Не тільки про велоспорт: моє повернення до життя".

У розквіті сил в 25-річному віці у Ленса виявили рак у правому яїчку з обширними метастазами в легенях. Перспективний велогонщик приймав участь у змаганнях і погіршення самопочуття не викликало великого занепокоєння. Лише згодом після значного погіршення стану він звернувся за допомогою до лікарів. Ленс розповідає що існує два Ленса Армстронга до раку і після. Рак повнястю змінив його життя.

"Хвороба заставила мене відкинути гординю, відкрити очі і тверезо оцінити своє життя"... Правда в тому, що рак став найкращою подією в моєму житті. Коли я хворів, то бачив в кожному дні свого життя більше краси, тріумфу і правди, як в будь-якій велогонці, і це були людські моменти, а не якісь там чудеса."

Після важких хіміотерапій та операції на мозку він переміг хворобу і став семиразовим чемпіоном "Тур Де Франс". Ленс був сильною людиною до і ще став сильнішою після. Книга читається на одному диханні і заслуговує на увагу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити