Пошук по сайту

Набір цейлонського чаю - от такий сувенір привезли мені друзі із Шрі-Ланки. Шрі-Ланка займає третє місце після Китаю та Індії по експорту чаю. Існують сорти чаю які вирощуються тільки тут, оскільки шріланкійський клімат найбільш сприятливий для них

 

Чудовий сувенір привезли, ну просто молодці, можна нетільки розглядати, нюхати а й смакувати. Найкращий сувенір, який мені коли небудь привозили. Наборчик із 6-ти чаїв: CARDAMON, CINNAMON, GINGER, EARL GREY, MINT, APPLE. Ось вони красавци:

Смакувати чаї розпочав із невідомих собі назв, це CARDAMON, CINNAMON, GINGER. Як виявилось деякі з них лікувальні. Взагалі, як відомо чаї почали використовувати в давнину саме як лікувальний засіб, це зараз буденність.

Плоди гардамон використовують як лікувальний засіб для покращення травлення, від мігрені, ниркового засобу, від кашлю, також гардамон використовують як приправу. Стало цікаво, чаювати розпочав саме із нього. Чай мені посмакував. Після кількох тижнів почав до нього навіть звикати. Із шафки серед усіх витягував незадумуючись саме його. Незнаю чи співпадіння, замітив одну цікаву річ, зранку почав нормально харчуватися. А раніше памятаю, важко було щось їсти, а тепер їм як коняка. Невпевнений на 100%, може чай вплинув.

Також куштував CINNAMON, GINGER. Цінамон якщо непомиляюсь це кориця, теж мені посмакував, а скільки лікувальних властивостей просто неперелічити. Також GINGER - імбир, хоч мені менше сподобався за двох попередніх, теж має море лікувальних властивостей.

Друзі порозповідали цікавого, їх водили на екскурсії, зокрема на чайну фабрику. Виявляється зелений і чорний чай це одні й ті самі сорти, просто технологія виготовлення різна.

Наступних три види чаю ще не куштував. Ну з яблучним та мятним зрозуміло, ще цікаво що із себе представляє чай EARL GREY - сірий. Короче писати. Йду чаювати...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити