Пошук по сайту

ssd дискиSSD диски з кожним днем стають все доступніші. Прийде час і вони замінять звичайні HDD вінчестера. Вже навіть сьогодні можна купити цілком пристойний SSD sataIII на 64гб за 600 грн. Розкажу в чому він зараз може стати корисним

 

 

SSD диск можна використати як системний, встановити на нього ОС, тим самим збільшити загрузку операційки та програм більше ніж в два рази. Але тут є кілька но, як переконався на власній шкурі. Але по порядку.

Твердотільний накопичувач ssd(solid-state drive) пристрій збереження інформації на основі мікросхем. Відповідно переваги над звичайними жорсткими дисками очевидні - немає шуму, легший та менший за об'ємом, небагато споживає електроенергії, менше гріється, працює швидше. Серед недоліків: ще поки велика ціна 64 гб SSD коштує як 1T HDD, на старих ОС невикористати переваг швидкості.  Час життя SSD визначається кількістю його перезаписів, це десь 5-10років, залежно як використовувати.

З вище перечисленого можна зробити висновок, що SSD вигідно використати як системний диск для ОС та програм, відповідно виграти у швидкодії більше ніж в два рази. Що й сам роблю. Однак стикнувся із одною проблемою. Навіть подумав що попався мені бракований. Експерементуючи ставив на нього XP при форматуванні він завис намертво. Відформатувати його вдалося тільки під windows 7. Встановити ХР зміг тільки без форматування під час встановлення, проте він не працював швидко. Користь у швидкодії від SSD буде тільки на сучасних ОС та ПК.

ssd hdd test

За рахунок SSD дисків можна суттєво добитися приросту роботи системи. HDD використовувати паралельно для збереження великої кількості інформації.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити