Пошук по сайту

samsung reject listЧаста проблема з телефонами самсунг - неможливо дозвонитися абоненту. Виклик блокується, вибиває що абонент зайнятий. У журналі викликів абонента, якому телефонують зявляється повідомлення про виклик. Це означає що Ви додали номер абонента у чорний список контактів, є така функція у samsung. Хоча насправді у багатьох випадках Ви цього робити не хотіли. Як розблокувати абонента із чорного списку

 

Дана функція є на всіх сучасних телефонах. Але у самсунгу вона реалізована так "дико", що можна легко випадково додати абонента до "чорного списку" заблокованих. Часто люди не знають про цю функцію і не розуміють що із тим телефоном трапилось. Знайти у меню щоб видалити номер із даного списку заблокованих номерів непросто.

Наприклад, щоб додати номер у список заблокованих достатньо два рази натиснути у журналі викликів телефону samsung через меню "інші" - "додати у список номерів...". Навіть незрозуміло у який список, оскільки на екрані назва меню не помістилась:

 

На англійській "Add to reject list".

Щоб видалити номер із списку заблокованих у меню телефону samsung заходимо в  "Установки" - "Виклики" - "Усі виклики" - "Автовідхилення" і бачимо список усіх заблокованих телефонів. Стаємо на потрібному номері і натискаємо "Видалити":

В кого меню на англійському то "Settings" "Call" "All call" "Auto reject" тиснемо delete.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити