Пошук по сайту

Яким чином тепер контролювати витрати з мобільних розмов? Буває непомічаєш як з рахунку мобільного зникають гроші, а конкретно відслідкувати куди і за що неможна, хіба що є платні послуги. Була безкоштовна послуга від мтс яка так і називається "контроль витрат", після кожної розмови приходив звіт витрачених коштів за здійснену розмову та баланс рахунку.

Це було досить зручно, можна було чітко бачити вартість звінка без прихованих платежів та відслідкувати їх підняття. Можна було відслідкувати підключення різних платних послуг про які абонент може й нездогадуватися. Підключити послугу мтс контроль витрат можна було:
- набрати з мобільного *101*32# та кнопку виклику,
- або надіслати смс зі свого мобільного на номер 3332 з 1 в тексті;
відключити:
- набрати зі свого мобільного *101*33# та натиснути кнопку виклику
- чи відправити смс на номер 3332 з 0 в тексті.
Дуже шкода, але тапер ця корисна послуга від мтс "контроль витрат" не працює. Контролювати витрати тепер незручно, будемо надіятися що мтс повернить таку корисну безкоштовну послугу. Пишуть на сайті мтс що є безкоштовна послуга контроль витрат через особистий кабінет, дане питання ще буду вивчати. Але у любому випадку контроль витрат був найзручніший, нікуди непотрібно додатково заходити.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити