Пошук по сайту

Як перекинути контакти із старого телефону на новий актуальне питання для любого користувача мобільних телефонів. Сучасна людина змінює мобільний телефон в середньому десь кожних 2-3 роки. Добре якщо це телефон одної марки і одного класу. Наприклад якщо телефон на андроїд, то перекинути з нього контакти дуже просто, телефон синхронізує їх через гугл акаунт. А от коли треба перекинути контакти із nokia скажімо на android чи на iphone виникають трудності. Отож, як перекинути контакти із телефону nокіа на інший телефон:

 

Порядок дій такий: - качаємо та встановлюємо програму nokia pc suite, (якщо скидаємо з інших телефонів то відповідно шукаємо їхні програми);

- підключаємо телефон нокія по usb до компютера, за допомогою програми nokia pc suite скачуємо контакти у програму, зберігаємо контакти у csv файл;

- відкриваємо csv файл у excel та відповідно їх форматуємо;

- імпортуємо контакти у програму outlook;

- підключаємо новий телефон до пк, через встановлену відповідно програму телефону синхронізуємо контакти із outlook. Ніби нескладно. Самий важкий крок це нормально сформатувати контакти у excel.

Підключаємо старий телефон нокія до пк, запускаємо nokia pc suite:

 Вгорі бачемо марку свого телефону, вибираємо розділ контакти і тиснемо обновити:

Виділяємо отримані контакти, тиснемо файл експорт, формат csv.

Відкриваємо збережений csv файл за допомогою excel та форматуємо його. Непотрібні стовпці типу "як звати собаку хазяїна" видаляємо, в основному залишаємо стовці імя, фамілія та номер телефону, ще можна додатковий номер. Тут виникають трудності з полем номеру телефону, якщо він починається на "+3" ексель його незрозуміє і обріже, також незрозумілим може бути і початок на нуль коли поле по значенню числове. Треба такі поля преводити у текстові. Для зручності форматування сортуємо поле з номерами по імені, ексель зберігає відповідність рядочка. Після відкриття csv у ексель маємо такі випадки

- номер має значення 3,80506E+11, виділяємо такі поля та змінюємо значення поля з "общий" на "числовой". Потім міняємо значення поля на текстове.

- номер обрізаний без "+3" чи без "0" на початку. Перетворюємо такі поля на текстові та задопомогою функції "сцепить" у сусідньому стовпчику додаємо до значення відповідно у першому випадку "+3" та "0" відповідно. У випадку з "+3" перед плюсом ставимо якийсь символ наприклад апостроф, бо ексель таке значення незрозуміє. Деякі моделі телефонів при імпорті ігнорують цей апостроф, а деякі ні, це вже як повезе. Наприклад LG та iphone обрізали апостроф, було все ок, а от sony ні.

Після того як сформатувати, даємо назви полям зверху, найвища комірка стовпця, ці назви потім пригодяться при імпорті. Виділяємо всі дані та якось називаємо це поле, зберігаємо файл у форматі ексель.

Відкриваємо outlook, вибираємо открить - імпорт:

Вибираємо імпорт із іншої програми чи файлу:

Вибараємо папку призначення контакти, потім наш файл, далі тиснемо кнопку відповідність полів:

Перетягуємо мишкою відповідні поля до відповідних, назви яких були у верхній комірці в екселі. Імя до імені, фамілія до фамілії, поле телефон можна перетягнути до поля "основний телефон":

Маємо усі контакти у outlook, переходимо вже нарешті до останнього пункту. Підключаємо свій новий телефон до компютера, запускаємо його рідну програму, наприклад у lg це LG PC Suite, у sony це Sony PC Companion, у iphone це ituns, у samsung це kies. У ній знаходимо функцію імпорт контактів із outlook та імпортуємо.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити