Пошук по сайту

У android є така функція передачі даних через мобільну мережу, яка включена по замовчуванню. Тут немає якогось ноу-хау, доступ до інтернету мали мобілки ще задовго до появи самого андроїда, без цього вже ніяк. Чудово мати доступ до інтернету з будь-якого місця та будь-коли. Все було б добре якби немаленьке але... куди пропадають гроші з мобільного

 

Є дві можливості мати доступ до інтернету на мобільному це через мобільну мережу оператора зв'язку та через wi-fi. Якщо у другому випадку це безкоштовно, то у першому для операторів зв'язку дуже прибутковий бізнес. Хоча вони зараз рекламують дешеві пакети доступу до інтернету, на жаль в більшості випадків вони поступають підло, в пакеті наприклад включено певна кількість мегабайтів по нормальній ціні, а понад ліміт по мега тарифам.

Цю кількість легко перелімітити, оскільки android, а також і iphone по замовчуванні люблять обновлятися, також люблять поновлятися і встановлені програми. Багато операторів вимагають активації, переактивації та всякої заморочини що звичайна людина в тому не буде розбиратися.

Сама головна проблема на android ця функція передачі даних через мобільну мережу включена по замовчуванні(версія 4). Власники мобільних в недорозумінні що трапилось, куди подівались гроші з рахунку. В такій халепі був і я та багато моїх знайомих. Саме головне я знав про цей прикол, але не встиг виключити цю функцію, бо тільки почав користуватись телефоном. Я не сподівався що android одразу в перший день полізе в інтернет обновлятися, телефон просто лежав собі на столі. Коли побачив, то вже зняло 15 грн. Хоть небагато, в одних моїх знайомих зняло 80 грн. Одразу відключив у налаштуваннях підключення, це дуже просто.

Відключити доступ до інтернету на android через мобільну мережу:

відкриваємо налаштування далі вибираємо додатково - мобільні мережі - забираємо галочку передача даних(дозволити передачу даних по мережі мобільного звязку):

Дякую мтс за те що відновили мені послугу контроль витрат. Після кожного дзвінка конкретно видно скільки знімає грошей. Якось ненароком у кишені натиснув дозволити передачу даних мережею мобільного звязку, завдяки послузі контроль витрат від мтс одразу збагнув що щось нелади і відключив цю функцію.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити