Пошук по сайту

Привіт усім. Маленьке опитування, цікавить в кого який телефон і наскільки ви ним задоволені. Що спонукало Вас вибрати ту чи іншу марку телефону?

Опис моїх телефонів у зворотньому порядку:

 

 

 

 

4) На даний момент у мене LG Optimus L7 P705 Black
екран 4.3" (480x800) IPS, процесор 1 ГГц / камера 5 Мп / Bluetooth 3.0 / Wi-Fi 802.11b/g/n / 4 ГБ памяті + microSD / 3G / A-GPS / ОС Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich / 125.5 x 67 x 8.8 мм, 122 г

Придбав його кілька місяців назад за 1700 грн. Вибрав саме цю модель через невисоку ціну телефону, компактність, великий екран. Хоч і основним критерієм була невисока ціна, але і дизайн мені його дуже сподобався, пишуть що розробляли його дизайнери із prada. Товщина корпусу 8.8 мм вражає.
В основному цим телефоном задоволений, в порівнянні із попередніми моїми телефонами непогана камера, дещо із нього навіть кидаю у блог. Зручно що на андроїді, задоволений його функціоналом, можна доставити багато цікавих та корисних програм. Після падіння із велосипеда на битон без чохла не розбився і нормально працює.
Є пару незручних речей у ньому, це наприклад, кнопка виключення на панельці зверху, незручно дотянутись одною рукою бо телефон великий.

Попередні

3) Попередній телефон nokia 2710c-2, прослужив вірою і правдою мені 3 роки.

Витерпів всі мої знущання над ним. Дуже часно падав, він особливо любив це робити саме на тверду поверхню. Після чого збирав його до купи і він працював справно далі. Одного разу я його кинув у воду, правда одразу вийняв батарею, розібрав повністю і висушив феном. Зібрав і на диво він працює далі. Хороший апарат, вибрав його через те що у ньому є gps, батарея довго тримає і ціна на той час дуже хороша 1200 грн. Він працює і досі, деколи використовую як резервний телефон.

2) Ще попередній був toshiba g900. Це мій перший смартфон, памятаю як купив його було багато емоцій, сенсорний екран, повноцінна висувна клавіатура збоку, 3g, wi-fi.

Підключив на ньому 3g інтернет на той час це було дуже круто. Він прослужив в мене 2 роки і мав багато недоліків, по перше був дуже важкий десь грамів 300, по друге в ньому батарея мало тримала і по трете він тормозив. Після нього в мене погані враження склалися про смартфони вцілому, тому мабуть після нього придбав простий телефон.

1) А перший мій телефон це був siemens m65. Памятаю, як його рекламували він йшов як спортивний телефон із тетановою вставкою, і серед інших сильно вирізнявся

відслужив він мені гарно, був ним дуже задоволений, великий зручний екран, гучний та якісний динамік на той час. Одне що у m65 мені не подобались кнопки по бокам маленькі. Цей телефон ще робочий, але ним вже давно не користуюсь, батарея мало тримає. Викидати чи продати було шкода, зберігаю як у музеї.
На той час сіменс і нокія були дуже популярними, соніеріксон завойовував ринок. А зараз зовсім по іншому, зовсім інші бренди.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити