Пошук по сайту

Звернувся знайомий із проблемою, відео файли розміром по 5-6 ГБ неможна записати на флешку. Як записати на флешку файли великого розміру?

 

Як відомо флешки "із коробки" чомусь відформатовані у файловій системі fat32, яка неможе зберігати файли даних більші 4 гб. Для того щоб на флеш накопичувачах зберігати більші файли потрібно їх відформатувати у новішу файлову систему ntfs.

NTFS наступна файлова система сімейства віндовс, яка замінила систему fat. Більш надійніша, продуктивніша із більшими можливостями.

Перед форматуванням скопіюйте усі дані з флешки.

Windows 7. Для користувачів сімки відформатувати флешку у систему ntfs не складе трудності. Відкриваємо "компютер", правою клавішою миші на потрібному usb disk вибираємо форматирование, далі у діалоговому вікні форматування в розділі "файлова система" вибрати ntfs, тиснемо  "начать":

Windows xp. Під віндовс хр відформатувати у ntfs флешку через контекстне меню форматирование на носії не можна, там немає впринципі такої опції. Відформатувати флешку під windows хр можна за допомогою вбудованої утиліти convert.exe.  Запускаємо утиліту пуск-виполнить-cmd набираємо наступну команду

convert <буква_флешки>: /fs:ntfs /nosecurity /x
наприклад, для флешки H: потрібно виконати convert h: /fs:ntfs /nosecurity /x

Для отримання довідки по параметрам утиліти набираємо convert/?

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити