Пошук по сайту

Стрімко у наше життя увірвалися ssd накопичувачі. SSD диски прийшли нам на заміну звичайних hdd вінчестерів. Вони мають ряд переваг перед звичайними вінчестерами. Але чи надійні ssd диски

 

 

 

 

Твердотільний накопичувач ssd(solid-state drive) пристрій збереження інформації на основі мікросхем. Його можна використати як системний диск, тим самим суттєво вигравши у швидкодії системи, про що писав раніше.

Один мій ссд накрився мідним тазом пропрацювавши менше 2 років. Також в інтернеті зустрічаю море інформації про ненадійність твердотільних накопичувачів, навіть дуже відомих виробників. Тому рекомендую ссд накопичувачи використовувати, поки що, тільки як системні, не зберігати важливі дані на них. Для даних використовувати звичайні hdd вінчестери. А ще краще робити копії цих даних.

Є пристрої які можуть відновлювати дані із ssd дисків коли доступ до даних за допомогою штатного інтерфейсу диску неможливий. Дозволяє відновити дані апаратно-програмний комплекс PC-3000 Flash SSD Edition. Для цього випаюються мікросхеми памяті та поміщаються у даний пристрій. Цей спосіб дозволяє відновлювати дані із диску з електричним, механічним чи програмним пошкодженням. Купувати його немає сенсу, оскільки він не дешевий. Але звернутися у найблищу майстерню варто, коли втрачені дані представляють для Вас велику цінність.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити