Пошук по сайту

Попали на огляд портативні колонки beats pill. Колонки pill відтворюють по bluetooth музику із мобільних пристроїв, зроблені дуже стильно та якісно

 

 

Перш завсе колонки будуть цікаві тим людям, які часто подорожують і хочуть у дорозі або на природі слухати якісно музику через динаміки. Безпровідні колонки мають цікаву форму пілюлі, зроблені якісно, звучать класно і коштують дорого.

Підключаються колонки дуже просто. Але все по порядку. Коробка:

Розпаковуємо:

У коробці знайдемо власне самі колонки у вигляді пілюлі вже запаковані у класному твердому чохлі, зарядне разом із перехідником, аудіокабель для підключення до іншої аудіосистеми, карабін. Гарно що із колонками поставляється твердий чехол, дуже зручно.

Зарядне тут йде разом із перехідником, можна підключити у любу розетку, кабель живлення стандартний мініюзб, можна підзаряжати від юзб пристрою:

 
На моє здивування у комплекті знайшов карабін, навіть якось спантеличився для чого він тут потрібен, можна надійно кріпити чехол із колонками:

 Все дуже якісно зроблено, самі колонки, чехол, перехідники приємні на дотик. Як видно на фото beats pill має чотири колонки

Заді кнопка включення, аудіо вхід та вихід, індикатор блутуз та стандартний зараз мініюзб розєм для підзарядки

Спереду велика стильна кнопка із підсвіткою. Потримавши її більше 3 секунди колонки стають доступні по bluetooth інтерфейсу. Також є кнопки гучності "+" та "-".

Працюють колонки дуже просто. Вмикаємо їх заді, потім тиснемо на велику кнопку спереду більше 3 секунд та підключаємо свій пристрій по bluetooth до beatspill. Мій смартфон його швидко знайшов і підключив як стереогарнітуру, тепер можна користуватись:

Заряджаются колонки через стандартний мініюзб, або через зарядне в яке цей мініюзб кабель підключається. Так що із підзарядкою проблеми не повинно бути, достатньо знайти юзб порт або розетку. Знизу колонки якісно прорезинені:

Заряду має вистачити на 7 годин роботи. Підключити одночасно до колонок по блутуз можна тільки один пристрій. Колонки класно звучать, все продумано, гарний та зручний дизайн, зроблено із душою та якісно, гарно що у комплекті є чохол. Також пристрій beat spill можна використовувати дома як блутуз інтерфейс до стерео системи, аналогів якій немає. Нажаль ціна кусається, використовувати його особисто не планую.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити