Пошук по сайту

nikon d3300Приїхав вже нарешті до мене сьогодні nikon d3300. Отже перші враження від nikon d3300

 

 

 

 

Nikon d3300 це продовження лінійки дзеркальних фотоапаратів початкового рівня серії 3000. Найвідоміший серед них  nikon D3100 модель 2010 року непогано себе зарекомендував, в першу чергу як доступний фотоапарат початкового рівня із хорошими можливостями. У свій час його можна було придбати за 3600 грн із кітовим 18-55 обєктивом. 

Отже d3100 це 2010рік, d3200 - 2012рік, а d3300 - 2014рік. Основна перевага 3300 над 3100 це трохи більша кропнута матриця з 24 мп проти 14мп у 3100, вищі показники ISO, новіший процесор обробки зображень та ще кілька дрібниць.

Спочатку я планував взяти d3200 body, але не судьба, навіть уже замовив його, спочатку в одному інтернет-магазині, потім у другому, його ніде небуло у наявності, тоді я зацікавився d3300. Шукав тільки body, оскільки кітовий обєктив для мене вже заслабенький і купувати його щоб пилився у шафі не хотілося. Проблема знайти без обєктиву була серйозна, усі дзеркалки початкового рівня поставляються із кітовим обєктивом. Знайшов на одному сайті d3300 body, замовив і вже навіть не вірив до останнього що привезуть. Ура, за два дні привезли.

Переваги d3300 від d3200 це трохи більша матриця, більше iso, новіший процесор обробки.

Перші розчарування. Як тільки узяв його у руки, трохи він мені із непривички не сподобався. Не сподобалось колесо прокрутки, здалося замале в порівнянні із молодшими моделями 3100 та 3200, незручне. Зміщені кнопки, немає зверху ричага режиму затвора, він замінений кнопкою під джойстиком де зазвичай була кнопка корзини(видалення), натомість корзина зміщена трохи вправо. Але це все діло часу та привички. Не думаю що інженери нікона не продумали. Вже через кілька годин користування звик і все подобалося.

Перехідник у розетку виявився не нашого стандарту і відповідно не було як зарядити батарею. Добре що дома знайшов перехідник для нашої розетки, мабуть фотік не для нашого ринку. Також не виявилося заглушки на розємі для підключення додаткового спалаху, дрібниця, несерйозно із сторони продавця.

Сподобалась нова прошивка, система меню виглядає зручніше, швидке меню настройок зліва, компактно помістилося у два ряди внизу по ширені всього екрану без прокрутки, дуже зручно і гарно. Наявність Української мови. У комплекті шнури для підключення до телевізора та компютера, дрібниця, а приємно.

Не знаю чи внушав собі, але здалось що 3300 швидше фоткає як старші його брати. Функція "легка панорама" дійсно легка, якісно склеює панораму навіть при зйомці із рук. Порадували функція тілт шифт та ще декілька із ефектами фотошопу виведені на колесо прокрутки режимів під "EFFECTS". Також у ній мені сподобалась якісна зйомка відео, автофокус у відео режимі при зумуванні. Завдяки великому iso у приміщенні без використання спалаху можна робити світлі знімки.

На тестування взяв у знайомого Nikon DX AF-S Nikkor 55-200mm 1:4-5.6G ED VR, телеобєктив бюджетного рівня. Отже кілька тестових фото

Ефект олівця:

ефект токсичних кольорів:

Ефект тілт шифт:

Нікон Д3300 цілком достойна професійна камера початкового рівня, про покупку якої я не шкодую. Із своїми незначними перевагами над старшими братами. У наступних звітах будуть ще фото зроблені із цієї камери, слідкуйте.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити