Пошук по сайту

Як вимкнути функцію голосового супроводу на телефоні андроїд? Додаток talkback на андроїд

 

 

 

Після того як погралися телефоном діти, ним як не дивно, важко потім користуватись. Повключають всяких чудо функцій. До таких "чудо функцій" я б відніс вбудовану в програму talkback на андроїд. Звичайно як і кожна система андроїд теж не без своїх "приколів".

Писати про вимкнення голосового супроводу не планував. Але погугливши, знайшов інструкцію написану розробниками та жахнувся. Ну звісно цей коню зрозуміло щоб вимкнути будь-який додаток потрібно зайти в налаштування, далі додатки, вибрати відповідно talkback і вимкнути. Але не все так просто. При включеній talkback користуватись телефоном практично неможливо, щоб запустити будь-що потрібен подвійний клік, скролити як і раніше теж неможна.

Отже, щоб вимкнути talkback - голосові підказки, потрібно одночасно затиснути всі кнопки, у моєму випадку це кнопка включення та звуку "+ -", далі у діалоговому вікні підтвердити вимкнення talkback (подвійний клік).

або зробити як рекомендують в гугл :) відкрити "налаштування - спеціальні можливості - talkback" та вимкнути його.

Додаток talkback для чого він?

Додаток talkback призначений для користувачів у яких проблеми із зором, або людей які взагалі ні гу-гу. Як заявлено розробниками дуже корисна річ, допомагає розібратись у телефоні. Як на мене щоб розібратись із телефоном це безглузда річ. Хоча інші функції можуть бути корисними.

Основні можливості talkback:

- озвучення дотику;

- керування жестами;

- перетворення голосу в текст;

- керування гучністю;

- читання тексту з екрану при струшуванні телефона та ін.

 На даний момент користі для себе із даних функцій не знайшов, можливо з часом.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити