Пошук по сайту

відновити програмно флешкуЄ хороший веб-ресурс котрий недноразово допомагав мені відновлювати працездатність флешки. Перед тим як ремонтувати флешку, памятайте що усі дані що були на ній пропадуть, тому коли є щось цінне то його спочатку треба відновити з флешки. Даний метод працює коли немає фізичого пошкодження флешки. Флешка невідкривається, зявляється повідомлення що її треба відформатувати, а при спробі відформатувати нічого невідбувається, зявляється повідомлення - неможливо відформатувати.

 

Підключаємо несправну флешку до компа та за допомогою програми ChipGenius нам потрібно визначити VID/PID флешки. У кожної флешки  VID це індентифікатор виробника, PID індентифікатор пристрою:

 

vid pid флешки

На сторінці http://flashboot.ru/iflash.html визначаємо за допомогою якої утиліти ми зможемо відновити працездатність флешки. Тобто вводимо визначені VID/PID нашої флешки у відповідні поля, натискаємо пошук

iflash база даних флешок

На даному сайті дуже велика база даних по флешкам, із пропонованого списку шукаємо свою флешку. Знайшовши потрібну, бачимо за допомогою якої утиліти можна відновити флешку. Також натиснувши на відповідно піктограму, у розгорнотому списку можна почитати подекуди корисні коментарі людей, які пробували відновляти флешки

Скачуємо і встановлюємо відповідно утиліту. Утиліт і версій може бути декілька, коментарі допомагають вибрати потрібну. Подекути в утиліті потрібно ввести певні налаштування, треба уважно читати інструкцію і пробувати.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити