Пошук по сайту

 

Оригінальний спосіб кидати людей на гроші. Компанія мтс винайшла оригінальний спосіб кидати своїх обонентів на гроші

 

Придбав батькові новий пакет мтс, оскільки в нього старий пакет, і навіть у мережі мтс дзвінки дуже дорого коштують. А перейти на щось краще зараз неможна. Купив новий дуже вигідний пакет Супер мтс без плати за з'єднання та поповнень Український(0 в мережі 0,15 грн дзвінки закордон, 0,25 на інші мережі).

мтс-клік я відключив одразу, оскільки цей безглуздий сервіс задовбує своїми постійними смс-ками. Він по замовчуванні включений. Відключається послуга через меню мтс-menu далі - підменю 1МТС клік - далі 1активація далі вимкнути.

Виявляється що мтс дуже підла компанія. Беру телефон батька і випадково читаю смс-ку: Перший крок до GOOD'OK зроблено! Мелодія[happiness] була встановлена на 30 днів безкоштовно. По закінченню вказаного терміну сплата вартості 9 грн. за мелодію.

Оригінально, правда, грабунок в межах закону. Старша людина не читає смс-ок і тим більше не розуміє що таке послуга гудок, а ще не кажіть що ми вас не попередили, ми ж усі мріємо щоб якась дебільна мелодія грала замість гудків, це круто і стильно, дякуємо мтс ви дуже піклуєтесь про нас і знаєте що нам потрібно.

Отже, щоб відключити послугу гудок потрібно

- або відправити смс з текстом "off" на номер 700

- або подзвонити на номер 700, керуючись підказками відключити послугу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити