Пошук по сайту

Ходили сьогодні на фільм Іван Сила. Вибрав саме його через те що фільм українського виробництва та знятий на реальних подіях. Люблю біографічні фільми про сильних духом та волею людей. Цікаво було подивитися на український кіноматораф, якого практично немає. Попередній фільм українського виробництва ТойХтоПройшовКрізьВогонь справив на мене неабияке враження, теж побудований на реальних подіях

 

 

 

Приємно що Василь Вірастюк прийняв участь у зйомках, зіграв роль циркового артиста Велета, першого серйозного суперника Івана, а згодом і його друга. Дмитро Халаджі зіграв головну роль, також український спортцмен, чемпіон України з поуерліфтингу, рекорцмен книги рекордів Гіннеса та України. Багато відомих українських акторів із довгоносиків та маски шоу. Режисер фільму Віктор Андрієнко.

Кіно знято на реальних подіях. Змальовує життя Івана Фірцака, який народився на Закарпатті у селі Білки 1899 року. Іван це український борець, силач, артист цирку. У 1928 році був визнаний найсильнішою людиною планети.

Коли йшов на фільм то подумав спочатку про Піддубного Івана - Український спортцмен-борець, шестиразовий чемпіон світу з борьби. Вже переглядаючи фільм зрозуміли що це про іншу людину. А в кінці почули - Іван Фірцак. Був здивований, бо раніше про нього нічого не чув.
Знято гарно, отримав велике задоволення від перегляду якісного сімейного кіно. Що хочеться особливо виділити, цей фільм можна дивитися із дітьми. ФІльм легкий, місцями на емоціях, у двох сценах навіть просльозився. Головний девіз фільму Іван Сила "Правда завжди переможе" супроводжується протягом усього фільму.

Сюжет побудований на реальних подіях. Коли Іван переміг у поєдинку Велета, його запросив до себе тренуватися Нейман. Іван без підготовки та тренувань одразу підняв штангу з вагою яку подужав переможець на республіканських змаганнях. Після чого Нейман подав заявку на змагання, які відбудуться через три дні. На змаганнях Іван переміг і встановив новий республіканський рекорд. Іван із тренером попадають у аварію. Нейман підчас аварії гине, а героя звинувачують у вбивстві тренера та садять у вязницю. Журналісти проводять своє розслідування та публікують у пресі докази невинності Івана. Прочитавши пресу, генерал викликає своїх підопічних на розборки, звільняє із роботи офіцера який прийняв сумнівне рішення. Наказує звільнити чемпіона. В цей час телефонує йому керівник цирку незнаючи про рішення генерала, пропонує звільнити за грошову винагороду. Івана змушують підписати контракт із цирком для звільнення із увязнення. У цирку герой відмовляється битися за гроші, натомість придумує нові цікавіші номери для виступу, де піднімає важкі вантажі, забиває рукою цвяхи, гне грубі металічні предмети та ін. Цирк відправляється у гастролі, обїжає всю Європу. Усюди дивуються силі Івана, пропонують боротися із місцевими силачами за велику винагороду, у поєдинках без сумніву перемагає український богатир. Іван закохується у Мілку, красиву дівчину яка працює у тому ж цирку. Будучи на гастролях у штатах, йому підчас одного із виступів кидає виклик менеджер з автомобільної компанії, пропонує переїхати його машиною. Іван погоджується і виграє парі. Після чого його визнають найсильнішою людиною на планеті. Підчас гастроль в Англії, королева пропонує йому провести поєдинок із суперважковиком чемпіоном світу із боксу Джоном Джексоном. Іван не боксувавши ніколи до цього на ринзі, погоджується. Бій закінчився поразкою Джексона, якому герой проламав грудну клітку. Іван поклявся більше не битися. Після бою на Івана напали англійські вболівальники боксера, які сильно травмували його. Іван робить пропозицію Мілці, після чого вони одружуються.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити