Пошук по сайту

«Роби що повинен, і будь що буде». Гонка - хороший фільм який тримає весь час у напрузі. Кіно вибрав не випадково, багато позитивних відгуків про нього чув як від знайомих так в інтернеті

 

 

 

Гонка 2013 рік, екш, біографічний, Крис Хемсворт, Даниэль Брюль, моя оцінка 10 з 10

 Забігаючи наперед, скажу, це найкраще кіно, яке я переглянув за 2013 рік. Фільм як одразу зрозуміло про формулу 1. Не для сімейного перегляду, принаймні 16+.

Режисеру Рону Говарду вдалося зняти саме те динамічне кіно, якого мені не вистачало давно. Це не перший шедевр режисера, серед відомих картин Говарда "Ігри розуму", "Нокдаун", "Аполон 13", тепер додалася ще й "Гонка".

 

Фільм про запеклу боротьбу двох автогонщиків, жагу перемоги, про сильні характери. Так, режисер дає глядачу те що йому потрібно, без зайвих мильних сцен, тільки потужна суперницька боротьба між героями, справжній адреналін гонок. Динаміка фільму вражає, мурашки по тілу і напруга продовж усього часу. 

 

Нікі Лауда та Джеймс Хант два запеклих суперники, однаково цілеспрямовані, але такі зовсім різні протилежності по характеру. Лауда задрот, він діє по певним правилам, він серйозний, однолюб, рішучий талановитий гонщик та механік. Хант теж талановитий, він втілює в собі всі риси притаманні справжньому супер гонщику, який ризикне без вагань своїм життям заради перемоги, а після чого відірветься з друзями у барі по повній програмі. Саме такий типаж користується шаленою популярністю у довгоногих красунь. Але все другорядне, головне перемога.

Глядач має змогу відчути всю небезпеку перегон ціною в життя. Місцями сцени тяжко дивитися без емоцій.

Герої ведуть боротьбу тільки за перше місце, друге для них рівносильне поразці. Хоч вони і вороги, але у чомусь і симпатизують один одному. Життя їх вчить, кожен із них приходить до своїх філософських висновків.

На моє приємне здивування у кінці фільму вияснилось що він на реальних подіях, які відбулися у 1976 році впродовж сезону формули 1.

Чому така висока оцінка. Я отримав від перегляду кіно масу задоволення, більше ніж очікував. У фільмі мені сподобалось усе, зйомки, гра акторів, самі персонажі, динаміка, усе на одному диханні. Без вагань хочеться рекомендую для перегляду.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити