Пошук по сайту

українське кіноУчора побував на прем'єрі нового Українського фільму Михайла Іллєнка -

ТойХтоПройшовКрізьВогонь. Не сикрет, що Українське кіно це дуже велика рідкість, його практично немає і тому пропускати таке не можна. Бюджет фільму складає 16 мільйонів гривень. Сам фільм знімався протягом 5 років у звязку із затриманням фінансування(2007-2011).

Я навіть і не сподівався, але я та мої друзі котрих загітував були у захоплені від перегляду. Фільм дуже цікавий і заслуговує на увагу. Сюжет фільму ТойХтоПройшовКрізьВогонь цікавий, потрібно постійно вдумуватись і переживати. Приємним є те що головний герой спілкується Українською мовою, є не видуманим героєм, фільм знятий українцями...

 Жанр. Драма, пригоди, історичний, біографічний, військовий.

Із розповіді продюсерів. Зйомки фільму ТойХтоПройшовКрізьВогонь проводились на території України у Київській області та Кам"янці-Подільському, один кадр був знятий під час подорожі режисера на кордоні Аргентини та Чилі і згодом був використаний у фільмі. Також цікаве із розповідей що під час проби обладнання для зйомок вирішили познімати лелек, і знімаючи останній дубель лелека немов граючи пролетів прямо над об'єктивом, за основу було відібрано ці кадри. Фільм названо "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" або Firecrosser так прозвали нашого земляка індіанці.

Історія. Цікавим є те що сюжет фільму побудований на правдивій історії Івана Даценка. Іван уродженець Полтавської області. Під час Другої Світової війни Іван служив льотчиком у радянській армії, брав активну участь у бойових діях. За що йому було присвоєно звання героя радянського союзу і вручено Золоту Зірку. Під час виконання завдань у 1944 році був збитий і потрапив у полон до німців, офіційно вважався загиблим. Після полону потрапив до рук радянської спецслужби, визнаний зрадником і відправлений на Сибір. Після виселки утікає. Наступна згадка про героя: під час виставки "ЕКСПО-67" у Канаді. Учасники виставки почувши Українську мову від вождя місцевого племені були дуже спантеличені.

Сюжет. Фільм побудований на трагічній історії кохання Івана, повністю взятий із Історії життя Івана Даценка... "Коли радянському льотчику Івану Додоці пощастило звільнитися з німецького полону, його звинуватили у державній зраді і засудили до сталінських таборів. Іван не бажаючи провести решту життя в таборах при першій нагоді - тікає. На нього розпочинається справжнє полювання, але сили додає воля до життя і думка про кохану дівчину… Заснована на реальних подіях історія веде глядача через низку пригод, які нещадно перетворюють льотчика і Героя Радянського Союзу у в’язня ГУЛАГу, а згодом переносять його до індіанського племені у Канаді. Саме там Іван отримує новий шанс на життя і своє нове імя Firecrosser - Тойхтопройшовкрізьвогонь.

Трейлер до фільму:

Презентація у Івано-Франківську:

Підтримаймо Українське кіно, не будьте байдужими. Обов"язково сходіть на фільм він дуже цікавий.

Офіційний сайт фільму ТойХтоПройшовКрізьВогонь

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити