Люблю Львів. Хоча не часто буваю у Львові, але кожен раз із задоволенням приїжаю сюди. Ці чудові старовинні вулички, бруківка, колоритні будиночки, а також ця неперевершина львівська кава та шоколад незалишають мене у спокої. Неформально Львів можна вважати українською столицею. Нещодавно натрапив в неті на чудовий сайт популярного львівського блогера Воробуса, який часто переглядаю, цікаві статті, так тримати, усім рекомендую:

Блог про Львів, життя

СЕО - пошукова оптимізація сайту, по простому це комплекс заходів спрямованих на підвищення позицій Вашого сайту у пошукових системах. Оскільки ця професія виникла нещодавно, спеціалістів по SEO не так і багато. Також небагато в інтернеті українських матеріалів на SEO тематику. Пошукові системи постійно удосконалюють свої алгоритми пошуку та ранжування, тому те що працювало учора може сьогодні бути неефективним. Важливо отримувати як омога найсвіжішу інформацію та бути у курсі, рекомендую для перегляду блог сеошника оптимізатора Юрія:

Український SEO-блог

Wordpress блоги по-українськи та seo просування ресурсів. Все про заробіток в інтернеті, саморозвиток та створення власних блогів.