Пошук по сайту

На декотрих сайтах відомих інтернет компаніях з'явилась інформація про зміну правил реєстрації українського домену UA. Це жарт, чи якась піар акція, домен ua можна буде легко зареєструвати без ТМ, і вже можна залишити заявку на вільну реєстрацію домену. Хто незнає то домен .ua можливо зареєструвати якщо у Вас є офіційно зареєстрована відповідна торгова марка. Потрібно мати свідоцтво на знак для товарів та послуг, словесна назва тм повинна співпадати із назвою домену

Нажаль офіційний реєстратор домену UA заявив що ніяких змін в процедурі реєстрації домену невідбудеться. Шкода, на мою думку ці правила реєстрації є маразматичними, так само ціна домену в районі 500 грн за рік, вилазить за будь-які межі розумного. Є також багато доменів інших країн, які працюють в схожому напрямі, ціна декотрих перевалює за 1000 грн на рік. Нерозумію таких цін, в той час як самі престижні домени в світі .US, .DE, .ES, .COM, .NET, .ORG, .BIZ та інші доступні будь-кому і ціни на них неперевищують 150грн.

Цей бюрократизм до нічого доброго не призведе,тільки сповільнює розвиток українського інтернету та бізнесу вцілому. Замість того щоб реєструватися на ua, компанії реєструються на більш престижних та дешевих .com, .net, .biz.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити