Пошук по сайту

безплатний хостингЧи Варто користуватися безкоштовним хостингом. Недавно позвонив знайомий і попросив створити сайт на безкоштовному сервісі. Всі за і проти безкоштовного хостингу та різних безкоштовних сервісів.

 

 

 

Хостинг це послуга, що надає простір на диску та попутні послуги на сервері хостинг провайдера для розміщення сайту в інтернеті. На хостинг сервері запущене відповідне ПЗ для функціонування сайту.

Позвонив один клієнт і настрирливо хотів створити сайт на безплатній системі ucoz. Ця система представляє собою готовий конструктор із варіантами дизайну. Сайт йому потрібен був для галочки. Окрім таких безкоштовних сервісів як укоз є ще ряд хостерів які пропонують безкоштовний хостинг.

Бюджетні організації не дуже взмозі платити за платний нормальний хостинг. І впринципі потреба в сайті у таких організаціях суто відносна, в більшості для галочки. Або, якщо Ви школяр і хочите просто для цікавості створити собі сайт. Тому можна використати систему типу укоз. Хоча я би більше рекомендував для таких цілей скористатися сервісом від гугл sites.google.com.

Чому не варто обирати безкоштовні сервіси конструктори:

- важке просування. Сайт на такій безкоштовній системі важко буде розкрутити у пошукових системах щоб отримати велику кількість відвідувачів. Його тяжко або взагалі несприймають пошукові системи.

- стороння реклама. Наприклад на ucoz на вашому створеному сайті буде велика стороння сумнівна реклама. Навіть при прокрутці, вона завжди буде на виду. В цьому плані краще використати для створення безкоштовного сайту сервіс sites.google.com в ньому хочаби немає такої настирливої реклами.

- права на сайт належать не Вам, а власникам системі;

- при непрацездатності сайту немає як виставити притензії і швидко вирішити проблему;

- при досягненні певних успіхів на сайті, використати його щоб отримати прибуток буде тяжко.

- не зможите зробити копію сайту, та копію бази даних. Щоб скажімо перенести його на інший хостинг чи локально в себе розгорнути його на тестовій машині.

- втратите час. Переносячи його на платний хостинг у майбутньому Ви втратите саме цінне, позиції які вже були завойовані тяжким  трудом і потом. Все що потрапило до пошуку, до сайтів каталогів, до форумів, блогів та інше пропаде. Відповідно втратите відвідувачів та свій час. Бо не зможите зберегти структури сайту, у вас змінеться все ядро сайту, зміняться усі лінки. Потрібно буде розробляти повноцінний новий сайт з нуля. Одне що зможите зробити, це розмістити інформацію що сайт вже працює по новій адресі.

- якщо виникне якась нестандартна задача, ви її скоріш за все не зможите реалізувати.

І тільки одна перевага - буде безкоштовно і швидко. Це що стосується безкоштовних сервісів конструкторів.

Що стосується безкоштовного хостингу. Є ряд фірм які пропонують безкоштовний хостинг, але він обмежений по якомусь параметру, малий обєм дискового простору, неможливість використовувати бази даних, малий трафік і таке інше. Багато хостерів робить це за для того, якщо сайт буде працювати і мати успіх, в подальшому клієнт зможе легко перейти на платний кращий хостинг.

Погуглив щоб знайти такі безкоштовні хостинги, і зробити список хостерів, та в більшості випадків ті хостери які пропонували безкоштовний хостинг взагалі зараз відмовились від такої затії. Наприклад багато блогерів пише про непоганий безкоштовний хостинг надає topua.net. Перейшов на сайт компанії, де чітко пище, що послугу безкоштовного хостингу уже відмінено. Також, відомі мені раніше компанії які надавали безкоштовний хостинг, в більшості випадків перестали це робити. Або деякі компанії пропонують такі умови що важко щось на тому хостингу побудувати. Тому список створювати не буду, оскільки не факт що це буде вже актуально через пару місяців.

Безкоштовний хостинг в любому випадку буде мати якісь підловки. Ви би стали надавати безкоштовно якість послуги чи товари. Фірмі потрібно закупити сервера, купити чи орендувати приміщення, підключитись до швідкісної лінії інтернет звязку, налаштувати все, платити персоналу за обслуговування, за світло, кондиціонування і т.д.

Якщо Ви нормальна компанія і хочите щоб Ваш сайт працював, розвивався та приносив користь, тому раджу використовувати платний нормальний хостинг із усіма можливостями. На сьогодні це не є дуже дорого.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити