Пошук по сайту

як скачати відео з youtube.comЯк скачати відео з youtube? Як скачати відео з ютубе чи контакту? Як скачати музику та відео з контакту? Чи задавалися ви таким питанням. Ви ні. А я так і доволі часто. Знайшов два способи, якими користуюсь і котрі працюють на 100.

Отож два способи як скачати відео з youtube, відео і музику з контакту, відео з vimeo, відео з однокласників:

 

- 1) кожен браузер(програма переглідач) зберігає локально кеш відео, наприклад Internet Explorer у мене зберігає свій кеш ось тут:

c:\Documents and Settings\admin\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\0GX1XTDA\

тобто, якщо у вас диск "с" - системний диск, admin - ваш користувач тоді шукаємо тут:

c:\Documents and Settings\admin\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\

там будуть згенеровані різні папки з назвою на подобі 0GX1XTDA у них будуть різні файли. Заходити у кожну і дивитись по даті і по розміру потрібний нам файл. Але спочатку треба повністю переглянути відео за допомогою Internet Explorer. Відео файл найбільший по розміру, знаходимо його по даті і додаємо розширення FLV або нагло AVI. Якщо у Вас встановлений пакет К-lite Сodec Pack то без проблем його можна переглянути. У моєму випадку ІЕ створив файл з назвою videoplayback[1] я додав йому розширення AVI videoplayback[1].avi він у мене без проблем відкривається моїм відео плеєром.

- 2) а другий спосіб більш зручний для мене і ним саме зараз і користуюсь. Можна використати спеціальні програми. Є спеціальне розширення наприклад для mozlla firefox називається Flash Video Downloader. Його можна легко і безкоштовно скачати із сайту  https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/flash-video-downloader-youtube/ і встановити. Для інших програм Internet Explorera i Opera даний додаток можна скачати на сайті розробника http://www.flashvideodownloader.org/.

Як користуватись Flash Video Downloader?

Встановлюєте додаток, перезавантажуєте мозілу на панелі біля адресної строки зявиться велика перекреслена сіра стрілочка, вона стає синьою(активною) коли відкрити сторінку з відео на ютуб, як на малюнку:

як скачати відео з ютуба на картинці

 Відкриваєте любу сторінку з відео і натискаєте на синю стрілочку зявляється наступне віконце, як на малюнку нище, із списку відео файлів(їх може бути декілька) навпроти потрібного натискаємо download:

як скачати відео з ютубе

Програма має ще додатково налаштування:

настройка програми скачати відео з ютуба

Як скачати відео з контакту? Щоб скачати відео із vkontakte.ru використовуйте перший спосіб описаний вище. Причому файли можуть бути вже із потрібним розширенням і їх непотрібно перейменовувати. Або другий спосіб через Flash Video Downloade, але якщо відео закачане на сайт вконтакте через сервіс rutube то другий спосіб не буде працювати.

Як скачати музику з контактів? Щоб скачати музику з контакту підійде перший або другий спосіб. При першому способі файли у кеші інтернте експлорера будуть вже із потрібним розщиренням. А ще легше другий спосіб за допомогою Flash Video Downloade.

Як скачати відео з однокласників? Відео з однокласників можна використати перший або другий спосіб. Тут залежить як відео потрапило на однокласники. Якщо відео потрапило на однокласники через rutube а не youtube тоді другий спосіб не буде працювати, треба буде використовувати перший спосіб, тобто шукати відео у кеші інтернет експлорера, див. вище.

Як скачати відео з rutube.ru? Скачати відео з рутубе можна першим способом, другий не буде працювати.

Як скачати відео з vimeo.com? Відео з вімео можна скачати за допомогою Flash Video Downloader при натисненні на стрілку скачати відкриється нове вікно сайту програми(дивись на картинці) на якому натиснувши на написі Click Here to download одразу розпочнеться скачування.

скачати відео з вімео

Вдалого скачування.

Не рокомендую використовувати для скачування різні сервіси програми чи сайти, бо можна підхопити віруса чи програму шпіон, і невідомо як вони працюють тим більше є надійні перевірені способи описані мною вище.

Примітка. Проаналізувавши ці відомі сервіси для відео можу скажати, що зберігати своє відео в основному буду на ютубі або локально на свому сервері. Він більш стабільний у роботі.

Саме більше проблем виникало з рутубе, він постійно пропонує скачувати і встановлювати нові версії флеш плеєру чи пише що відео не для нашого регіону, тай реклами там доволі багато. Так само ваще з нього скачати відео, тобто другий простіший спосіб не працює. І деякі ролики вставлені через нього в однокласники чи вконтакті не будуть скачуватись через Flash Video Downloade.

Вімео теж непоганий, але так само не відображає відео поки не скачати послідньої версії флеш-плеєра, принаймі у мене таке виникало. Але одного разу він мене виручив, коли один відео файл не схотів завантажуватись на утуб(якась помилка при кодуванні) то він без проблем його завантажив.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити