Пошук по сайту

xmarks синхронізація вкладокДоволі часто кожен із нас зберігає знайденний цінний для нас інтернет ресурс у закладках браузера, щоб потім було легко його віднайти чи швидко відкрити.  Але після перестановлення системи, сумно стає коли втрачаєш доволі великий ресурс корисних посилань, які збирались протягом тривалого часу. Незавжди памятаєш що потрібно робити резервні копії перед встановленням нової ОС, та й відновити ОС буває складно при раптовій поломці. У мене доволі часто виникала така неприємна ситуація.

А ще хочеться постійно мати доступ з усіх своїх компютерів до закладок, історії, форм реєстрації і таке інше.

Отож вирішив поділитися досвідом можливо комусь згодиться. Вже на протязі тривалого часу використовую один цікавий плагін до свого браузера називається він Xmarks. Його можна скачати цілком безкоштовно і встановити для свого переглядача інтернет сторінок із сайту розробників Xmarks.com.

Існують версії цього додатку для Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome всі вони є на сайті розробника. Свій я скачав на сайті мозіли з розділу додатків. Працює Xmarks наступним чином:

після встановлення його наприклад на firefox реєструєтесь вводите  логін і пароль емейл обовяково. Додаток для мозіли можна знайти у меню Інструменти->Xmarks, вибираємо підпункт настройки:

настройки програми синхронізації вкладоктут можна увійти чи вийти із свого облікового запису, їх може бути кілька при необхідності, здійснити синхронізацію. На вкладці синхронізація вказати що саме потрібно синхронізувати(вкладки, історія, відкриті вкладки) та налаштувати умови при яких синхронізувати. На вкладці відновити є можливість відновити вкладки до попередньої їх часової зміни. Профілі додати чи змінити свій профіль. Також із цікавих можливостей є використання власного серверу для зберігання усієї інформації.

Використання даної утиліти чи їй подібних є досить зручним, особливо якщо у Вас кілька робочих компів, можна у автоматичному режимі зберігати і синхронізувати між ними усі свої вкладки незадумуючись, головне запамятати свій логін і пароль. Хоча і тут розробники попіклувалися про нас, є можливість відновлення паролю по свому зареєстрованому емейлу.

Зручного користування!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити