Пошук по сайту

Рішенням апеляційного суду "покидьки" таки відібрали житло у вчительки української мови Ніни Москаленко. Брутальне захоплення землі та будинку просто обурює своїм нахабством

 

 

 

Учора передали по тв, що апеляційний суд таки виніс рішення відібрати житло у вчительки. Земельну ділянку, яка знаходиться у центрі Києва із мальовничими краєвидами оцінюють у 3 мільйони доларів. Усі звернення Ніни Москаленко до міліції про захоплення землі та брутальне поводження молидиків біля будинку були проігноровані. Протягом року недавали життя бідній родині, погрозами, рейдерськими атаками. Незнайшовши іншого методу, "покидьки" підробили справу та підкупили суддів. Тепер сімї доведеться йти просто на вулицю. Окрім того бідну вчительку звільнили з роботи, та завели кримінальну справу про побиття рейдера.

У цій справі обурює те що уся система правоохоронців та суддів є бандитською. Правий той у кого більше грошей та влади. Звичайно при нормальному уряді та призиденті такого би неповинно було б бути. Але як кажуть риба гниє з голови. Просто виходить так, що влада, правохоронна система та суді є нелегітивними. Але саме більше обурює, що тисячи людей які працюють поруч таких нікчемних суддів, міліціонерів покривають їх, цим самим по закону стають співучасниками даного злочину. Але як так, ходити поруч такого нікчемного судді чи правохоронця і невідчувати огиди та несказати свого незадоволення. Невже всі ті багатотисячні рядові правохоронці яких утримує народ України бандити і їм всеодно. Невже вони мають великі статки і зможуть захистити себе потрапивши до схожої ситуації. Це просто у голові невкладається.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити