Пошук по сайту

Ось і нарешті закінчився 2013 рік. Час біжить швидко і хотілося підвести підсумки року що минає.

 

 

 

 

Рік був непростим та насичений подіями як у особистому, так і у житті нашої держави. Він почався нелегко і закінчився ще важче. В ньому було небагато подорожей, але він був цікавим.

1. Основною щасливою подією цього року та мого життя - народження моєї донечки. На початку року дружина порадувало приємною звісткою, що вагітна. Було багато переживань стосовно цього та різних приємних миттєвостей у моєму житті. Я став татом. На собі відчув всі радості батьківства.


Весь рік працював, плюс фрілансив у вільний від роботи час, було кілька цікавих проектів. Один з яких це інтернет-магазин все для виготовлення ключів. Від деяких проектів змушений був відмовитися, оскільки неставало ні сил ні часу.

Прийняв участь у кількох цікавих конференціях:
itevent івано-франківськ
конференція d-link

У звязку із певними обставинами, нажаль, цей рік був без закордонних поїздок. Але було кілька цікавих подорожей у Карпати:
Кілька раз каталися на лижах із друзями на Буковелі
Був цікавий одноденний похід на гору Смотрич в Карпатах, похід на Хомяк Скочили у горби

 

Цьогоріч активно відновив велоподорожі. Організували із друзями цікаві поїздки околицями Івано-Франківська
приняв участь у Велодень Івано-Франківськ
прокаталися старими та відкрив ще для себе кілька цікавих маршрутів:
Поворот не туда - містичні події однієї велоподорожі цього літа;
Ну катнули, так катнули... непрогнозовано-довготривала велоподорож із друзями

 

Відкрив для себе велотрасу Вечірня велопрогулянка
Здійснив кілька цікавих прогулянок до Дністра
Велоподорож до Дністра
Катнули з друзями

Порадував мене цей рік також святами, нерахуючи різні юбілеї, дні народження, у вересні нам із дружиною(жінка була вже на 7 місяці вагітності) пощастило погуляли на трьох весіллях у своїх друзів.

Кличко подарував нам перемогу над Поветкіним, це була непросто перемога, оскільки Росія представляла свого велета як національного героя Кличко наваляв Поветкину
Не порадувала нас цього року збірна з футболу, яка маючи велику фору умудрилася програти і непотрапити до чемпіонату Світу Україна-Франція 0-3

Головна подія для нашої країни це Євромайдан, люди вже цілий місяць відстоюють наші права на майдані у Києві, стоять на морозі, організовують мітинги під різними установами, резиденціями чиновників, не за гроші як багато хто пише. Спочатку піднялися студенти які мирними демонстраціями вийшли на вулиці виявити незадоволення непідписання президентом та урядом євроінтеграції.
Бандитська влада спробувала розігнати майдан, беркутом жорстоко побито активістів, громадськість це сильно обурило, люди піднялися ще більше, піднялися сотні тисяч. Із неабиякими переживаннями слідкуємо за цими подіями. Поки що ситуація у глухому куті, влада вдруге намагалася розігнати демонстрантів. Захоплююся як все організовано на майдані, люди співають гімн навіть у метро, світлове шоу мобільними телефонами, дух перехоплює. Продовження ще буде...

10. Багато ще цього року нерелізованих планів автоматично переносяться на наступний рік. :)

Усіх з наступаючим Новим Роком, здійснення мрій, щастя, міцного здоровя та достатку у 2014 році.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити