Пошук по сайту

У windows 8 розробники кардинально все змінили, він більш адаптований під планшети, верніше і під планшети та персональні пк. Хотіли одним пострілом убити двох зайців. Саме більше зпантеличує користувачів нової віндовс 8 відсутність привичної всім роками кнопки пуск. Дуже постаралися розробники від майкрософт, вони придумали новий квест під назвою "відшукай кнопку виключити компютер", особливо цікава задачка для старших людей, які з компютером недуже. Є пару гарних програм які допоможуть встановити кнопку пуск на звичне місце

На огляді самої системи віндовс 8 зупинятися небуду, оскільки це вже неактуально, в мережі багато про це вже описано. В двох словах скажу, що основним нововведенням це новий робочий стіл метро, розроблений для керування пальцями.  В цій системі розробники захотіли втілити у життя те що ніхто до цього не робив, а саме поєднати звичайну систему для пк та систему для планшетів. Чесно кажучи воно якось неоднозначно виглядає, хоча і цікаво придумано.

Сам десктоп метро зроблений у вигляді плиток щоб було легко керувати пальцями. Плитки можуть мати різну форму та відображати інтерактивну інформацію на відміну від інших систем. З метро можна переключитись на звичайний робочий стіл який привичний для роботи, але трохи видозмінений. Основною проблемою це на ньому невистачає кнопки пуск з усіма програмами.

На допомогу приходять стороні утиліти які ліквідовують цю прогалину.

Наприклад є хороша прграмка Shutdown8 яка добавляє на панель задач кнопки виключення:

 

Окрім кнопок виключення та перегрузки, прграмка має ще цікаву функцію виключення по таймеру. Скачати Shutdown8.

Встановити привичну кнопку пуск у windows 8 можна за допомогою прграми Power8:

Після встановлення Power8, кнопка пуск виглядає недуже, вона частково перекриває кнопку переходу у режим метро, і попасти мишкою на неї незручно:

Усунути це нескладно, через праву клавішу на кнопці вибираємо налаштування:

Через от такі настройки можна відрегулювати розмір кнопки пуск

 

 Вигляд меню пуск Power8 буде наступний:

 

Саму піктограмку пуск можна змінити на свою, меню пуск досить непогане, навіть в чомусь зручніше за те що  є у сімці.

Скачати програму power8

Стосовно самої віндовс 8, то впринципі непогана ідея в одній системі поєднати дві різні. Зауважив що вісімка оптимізована гарно під інтернет, дуже швидко загружаються файли і відкриваються сторінки. Є в ній багато незрозумілих та незручних речей, але в загальному система справила позитивне враження. Мабуть саме краще її використовувати на трансформерах(планшет+клавіатура докстанція). Стосовно того чи варто переходити з 7 на нову систему, як для себе то я вважаю що не варто.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити