Пошук по сайту

xp-7Хочеться мати дві робочі системи на одному компютері, оскільки в обох ос є свої як переваги так і недоліки. Windows XP найбільш вивчена, популярна та швидка, але у ній нералізовано нових технологій, тому хочеться нехочеться а переходити на нові ос прийдеться. Як альтернативу можна встановити дві операційки на один компютер, а при старті вибирати потрібну.

Встановити windows xp та 7 на комп'ютер

Варіанти. 1 Якщо вінчестер розбитий на певні розділи, то можна повидаляти всі розділи та продовжити встановлення з нуля. 2 Якщо у нас на першому диску "с" встановлений хр і він нас влаштовує, а решту розділу дисків перерозподілимо при установці на нього windows 7. 3 Якщо стоїть windows 7, а хочеться поставити xp, то потрібно видалити встановлену 7 і продовжити установку двох ос з нуля.

Порядок такий: на перший логічний диск "с" ставимо ХР, потім на другий "d" - windows 7, а також створемо третій найбільший розділ для файлів.

Очистка дисків. Всю важливу інформацію забираємо десь на сторону, потім всі розділи видаляємо за допомогою acronis, у випадку якщо акроніс небачить вінчестера повидаляти розділи можна за допомогою установщика віндовс 7, тобто запускаємо установку windows 7 заходимо у настройку диску, видаляємо розділи, перериваємо встановлення щоб вставновити ХР першим

Встановлюємо XP. При установці створюємо розділ розміром від 20гб, встоновлюємо на нього хр, решту частину диску залишаємо неформатованою "нерозподілена область".

Встановлюємо 7. Вибираємо "полная установка". З нерозподіленої області диску створюємо розділ "d" розміром від 50 гб та ставимо на нього 7. Решту диску рекомендую створити як окремий великий розділ для файлів.

Підчас встановлення windows 7 сама побачить попередню версію віндовса і створить при завантаженні компютера наступне вікно

Тепер можна вибирати яку систему для запуску потрібно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити