Пошук по сайту

Це Велика трагедія для всього українського народу. Всі просто в шоці, таке не можна було уявити, йду по вулиці і хочеться плакати, ніхто не вітається, усі ходять похмурі, мовчазні. Приношу свої співчуття родичам загиблих, для нас вони герої, а для близьких вони найбільший сенс життя, це тяжка втрата на все життя для батьків, жінок, дітей. Уявити складно, болить,  дуже у середині болить. Ці загиблі прості люди, вже ніколи не повернуться до своїх дітей, заплаканих батьків, убитих горем жінок

 


Все змінилося, таке не може так просто загоїтися, це не може бути так просто прощено. Герої пішли насмерть незважаючи ні на що, це не трусливий беркут, який почувши постріли у свій бік почав одразу втікати. Люди без страху йшли з голими руками на кримінального ворога і не відступили..
Цю страшну кроваву розправу з народом зробив правлячий психічно неврівноважений зек президент та його кровава партія при підтримці путіна. Сотні загиблих, тисячі серйозно покалічених, пропавших безвісти та закатованих, таку страшну ціну заплатив мій народ у мирний час за свої свободи. За що! За що ми таке заслужили, тварюко!
Навіть те що регіонали зараз як перелякані поспіхом голосують за усі підряд закони неоправдовує їх. Ці смерті на вашій совісті, ця кров на ваших руках. Конфлікт можна було розвязати ще задовго до цих трагічних подій, обійтися без таких тяжких жертв.  Але цей покидьок хоче крові, жадібна потворна скотина, буть ти проклятий теран українського народу. Вони готові убивати за просто так. Ніякого тобі оправдання, трибунал для всіх, хто давав накази, хто їх виконував та хто покривав. Аж гидко згадувати за цих уродів. І після цього всього в нього нестає совісті та сміливості піти у відставку. Нічого падло, тоді винисуть тебе із твого палацу вперед ногами.
Люди без страху боролися голими руками із озброєними до зубів бандитами в пагонах. Вони загинули героїчно. Це наші герої, ми ніколи не забудемо вас. Ваші душі попадуть в рай бо ви віддали своє життя за саме цінне, за свій народ, за наше краще життя.

Вічна Вам память герої. Слава героям України!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити