Пошук по сайту

Як травлять у спальному районі міста Івано-Франківська людей читайте далі

 

 

 

 

 

 

Вже кілька років підряд в нас на районі у Івано-Франківську травлять людей шкідливим виробництвом. В кінці вулиці на якій я проживаю діє цех, який забруднює повітря наскільки, що неможливо перебувати поруч на вулиці. Цех працює чомусь переважно вночі, мабуть щоб ніхто не докопався. Вікна у будинку неможна вечором відкрити бо смердить паленою резиною. В горлі від цієї резини постійно перчить. Літом взагалі жахливо. В людей вже почалися хронічні хвороби, кашель, бронхіт, слабкість.

Мешканці не мовчали, постійно зверталися у відповідні органи. Але власники цеху постійно відкуповувалися від них, влада не реагувала. Після зміни влади у людей зявилася надія перебороти ситуацію, бо так далі неможливо вже терпіти.

Сьогодні ввечері цех знову працював, не замітити було важко, їдкий запах стояв у повітрі. Небайдужі люди зібралися оперативно,  незважаючи що було вже темно. Викликали міліцію та самооборону.

До людей під воротами вийшов чоловік. Почувши настрої людей, почав щось активно пояснювати, запросив нас на територію оглянути. Разом із людьми зайшла самооборона та слідчі.

В цеху кипіло виробництво, листи із пластмасою

 

контейнери із хімічною речовиною

якась пластмаса

 

 міліція із самообороною

Чоловік що ходив і активно розповідав, що вони збирають і палять сміття, тому і йде сморід. На ці та інші казки люди "не ведуться".

У пічці пластини із хімічною речовиною

 

За цехом розкидані обмащені пластини із хімікатами

Слідчі із дирекцією зайшли у приміщення для вияснення. Власники почали кричати на журналіста який знімав усе це і видворили його на двір. З відкритих дверей можна було чути про що йшла мова. З розмови я зрозумів, що власники не мають ніяких дозволів на виробництво. Але мають дозволи від санстанцій, що все безпечно. У цей час в повітрі стояв такий сморід, що неможна було витримати.

Хтось із керівників небезпечного цеху, дає інтервю

Розповідає що все безпечно і гарно.

Блище сфоткав вмістиме контейнерів

Як я зрозумів якась речовина для виробництва обоїв. З іншого контейнеру наклейка

схоже на пасту

Таких контейнерів на території виявилось багато, вони зберігаються їх просто під відкритим небом.

Під забором працівники цеху накидали пляшок, їх мабуть від тої пластмаси добре сушить

Власники починають проганяти людей із території. Нагнітають обстановку, провокують людей, говорять різні нісенітниці. Кажуть що це промисловий район і нема чого було тут селитися.

Промислового району тут не було з роду-віку. Мої баба із дідом тут жили більше 50 років, в нас на вулиці є навіть ще польські будинки. Починають погрожувати розправою, кажуть що зараз будуть брати у людей паспортні дані. Говорять що люди увірвалися незаконно на їхню територію, хоча самі нас туди впустили.

Справу зрушили із місця. Мешканці написали колективну заяву. Все корумповане, тому потрібно максимально все контролювати, сподіваюся із зміною влади можна буде добитися закриття такого небезпечного цеху із території спального району міста. Сподіваюся що слідчі не будуть домовлятися із власниками і все подадуть як було. Потрібно боротися, тільки ми зможемо збудувати ту Україну яку хочемо.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити