Пошук по сайту

Позачергові вибори президента України 2014

 

 

Сьогодні надзвичайно важливий та відповідальний день для усіх Українців. Сьогодні ми обираємо не просто нашого гаранта на 5 років. Ми обираємо людину, яка зможе переломити ту тяжку ситуацію яка склалася в нашій країні.

 Внаслідок правління Януковича держава опинилася на межі катастрофи, погрузла у ще більшу корупцію. Наслідок діяльності бандитського уряду бюджет країни розкрадено на міліарди гривень. Міжнародні позики та борги ще довго доведеться віддавати нам та шукати вкрадені гроші, ледь зводячи кінці з кінцями. Велика частина території окупована, лунають постійні загрози зі сторони росії.

Це все через те що ми всі зневірилися у попередніх здобутках і стали байдужими. Багато хто з нас на минулих виборах голосував на зло, або взагалі не йшов голосувати. Якби тоді ми могли вибрати гідного та чесного президента такої ситуації в країні могло не бути. Всі ці роки правління Януковича ми терпіли несправедливість, беззаконня та корупцію. з кожним роком це терпіти було все ваще і ваще, зрештою люди не витримали і вийшли на вулиці.

Під час першого протистояння студентів, вони були жорстоко розігнані та побиті. Але Україна не Росія, і цей сценарій не пройшов. Українці доказали на відміну від росіян що терпіти беззаконня не будуть. Люди обурилися ще більше, страйк перейшов у всеукраїнські маштаби. Під час протистоянь, янукович показав своє справжне лице, були закатовані та убиті сотні українців. Це все робилося під російським керівництвом, згодом виявиться що куча посадовців у правоохоронній системі займали російські спецслужбовці. Тай сам Янукович ще з давніх часів був завербований російською спецслужбою. Стан української армії був спеціально доведений до катастрофічного і неспроможного захищати країну. Робилося все щоб знищити українську державність.

Ми згуртувалися і спільними зусиллями вигнали покидька Януковича, хоч заплатили за це дорогою ціною. Тому ніколи непотрібно розчаровуватись та зневірятись, потрібно весь час боротися за себе, свою родину та Україну.

Тому з відчуттям великої відповідальності пішов сьогодні на вибори із самого рання. Перед тим сходив до церкви щоб помолитися і прийняти правильне рішення. У церкві почув дуже хорошу проповідь, про те що потрібно вірити, боротися та надіятися на краще майбутнє. В кінці служби була молитва за Україну, за те щоб ми зробили правильний сьогоднішній вибір. Після церкви одразу на виборчу дільницю, яка знаходиться поруч. На дільниці все спокійно та стандартно. Видали два бюлетня, один на президента та інший на депутата від району. Чесно кажучи вибір було робити дуже складно до останньої миті. Вже навіть ідучи до кабінки голосування вагався та переживав щоб зробити правильний вибір. На дільниці зустрів багато знайомих, які теж не менше переживали.

Всі ці події надзвичайно згуртували нас як народ, як одне ціле, навчили нас захищати свою незалежність. І цей сьгоднішній день є надзвичайно важливим для нас. Як би не склалися вибори, я впевнений що все буде зовсім по іншому. Люди не будуть байдужими і будуть і надалі відстоювати свої права.  На виборах не потрібно зупинятися, потрібно працювати щоб збудувати таку країну про яку ми мріємо. І якщо прийде до крісла ще один такий покидьок янукович, гнати щоб його сліду і близько не було.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити