Пошук по сайту

Інколи так задовбує реклама по тв, встигаєш зробити кучу справ поки вона закінчиться. Особливо багато тупої реклами, яка замість того аби привабити клієнта відштовхує його. Але є така реклама що навіть хочеться її подивитися. Підібрав добірку роликів реклам що мені сподобалась за останній час. Незнаю правда навіщо

 

Індійське кіно це щось із чимось, памятаю як у дитинстві крутили індійські серіали по тв. Яким був притаманний певний стиль, у кожному фільмі перемаголо добро над злом і все це супроводжувалось "Джимі-Джимі, Ача-Ача", весело. Знайшов в неті прикольний кусок із супер-мега індійського кіно знятого в стилі Голівуду. Як мені відомо за рік індійська кіноіндустрія Болівуд випускає неменше фільмів яу у Голівуді. Цікаво, яке воно сучасне індійське кіно.

 

Інколи при створені дизайну замовник сам незнає чого хоче, але проблема не втому. Він не розуміє що це все час, а це найдороще за будь що у кожної людини. Деколи так обідно коли тратиш кілька днів, а воно виявляється взагалі непотрібне і відправляється у смітник.

А взагалі дизайн невідіграє головну роль, як на мене а найцінніше це те що Вам може дати той чи інший ресурс. Скажіть будь-ласка дуже сильно багато дизайну у самому популярному пошуковику GOOGLe чи Яндексі. Він став популярним завдяки технологіям, які він надає, а не завдяки свому логотипу чи коліру фону.

Короче знайшов в неті прикольний веб ресурс на цю тематику clientsfromhell.ru, в якому кожен може поділитися ляпами замовників. Тільки замовники неображайтеся, сміятися треба це продовжує життя... В десятку: