Пошук по сайту

Забули пароль адміністратора до смс joomla, не розстроюйтесь, його можна легко відновити. Як відновити пароль до адмінки joomla?

 

 

Відновити пароль адміністратора чи будь-якого користувача в джумла можна кількома способами. Якщо користувачів кілька, то через адмінку під правами адміністратора у розділі "менеджер користувачів" можна легко змінити пароль на будь-який інший.

Коли користувач один, або попасти в адмінку ніяк, то є два варіанти щоб відновити пароль: з панелі авторизації із сайту(звісно якщо її на сайт встановлено) або із phpmyadmin із панелі керування хостингом.

1. Якщо встановлена панель авторизації на сайті, тоді пароль будь-якого користувача можна відновити через кнопку "Забули свій пароль":

 

Вводимо у наступному вікні емейл даного користувача joomla, тиснемо надіслати:

На вказаний емейл прийде лист з відновленням паролю.

2. Коли немає встановленої форми авторизації на сайті, тоді пароль адміністратора можна відновити через адмінку бази даних сайту -  phpmyadmin.

В базі даних сайту через phpmyadmin заходимо в таблицю "jos_user". Префікс "jos_" може відрізнятися. Навпроти потрібного користувача тиснемо редагувати. У полі password вводимо "21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3" і зберігаємо. Тепер маємо пароль "admin". Заходимо у панель адміністратора джумла та змінюємо пароль.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити