Пошук по сайту

Як зробити так щоб на сайті при кліці на вказаному номері телефону автоматично здійснювався дзвінок з мобільного телефону клієнта. Як правильно писати номер телефону на сайті

 

 

Давненько я вже не оновлював свого блогу цікавою інформацією, постараюсь робити це трохи частіше.

Виникла цікава ідея, яка полягає у тому, щоб зробити контактний номер телефону непросто куском тексту, а щоб він був щей функціональним. Припустимо людина зайшла з мобільного телефону на Ваш сайт їй незручно буде переписувати десь на стороні цей номер телефону чи запамятовувати, а потім набирати щоб позвонити. А просто при кліці на номері чи кнопці щоб одразу здійснювався дзвінок з відповідного номера телефону клієнта.

Враховуючи що сьогодні багато людей мають смартфони буде корисно реалізувати даний функціонал. В мережі також існує багато сервісів які дозволяють розміщувати у себе на сайті онлайн чати чи дзвінки через IP-телефонію SIP. Перевага цього способу над різними чатами чи сервісами очевидна, ви одразу будите мати прямий номер свого клієнта, непотрібно платити третім особам за проміжні послуги. Людині буде зручніше одразу зателефонувати ніж писати через різні чати. Небудите перегружати сайт лижнім кодом.

Виявляється реалізувати даний функціонал дуже просто. За домопогою всього одного тегу HTML5 можна зробити автоматичний дзвінок з сайту на телефоні під android чи iphone. Для цього телефон у коді потрібно вказувати як лінк з tel протоколом:

<a href="tel:+380665224068">+38 066 522 40 68</a>

При кліці на сайті на на моєму телефоні android автоматично пропонує варіант дій:

дзвінок із сайту при кліці на номері android

Вибравши варіант дії "телефон" можна одразу зателефонувати чи зберегти контактний номер телефону до записної книги. Чи відправити смс-повідомлення на відповідний номер.

Також даний функціонал повинен працювати і на ios iphone.

Виникає лишень проблема, оформити так цей телефон щоб клієнт зрозумів що на ньому можна одразу клікнути і позвонити. Це вже можна включити свою фантазію, вказати телефон як підкреслення чи оформити у вигляді якоїсь кнопки.

Для того щоб пошуковик google розумів номер телефону на сайті його потрібно писати наступним чином:

<div itemscope itemtype="http://schema.org/LocalBusiness">
<h1 itemprop="name">Мій телефон</h1>
Тел: <span itemprop="telephone"><a href="tel:+380665224068">
066-522-4068</a></span>
</div>

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити