Пошук по сайту

зробити скріншотЗробити скріншот знімок екрану вашого монітора чи його частину. Ще один зручний сервіс щоб зробити скріншот, редагувати та швидко ним поділитися із другом

 

 

Раніше вже писав про один такий сервіс скріншотів - joxi, яким і користувався. Але joxi почав глючити і злетів намертво з мого компютера, також у ньому мене невлаштовувало те що він робить файли трохи великого розміру.

Для чого використовують такі сервіси що роблять скріншоти. Якщо ви працюєте віддалено, то доволі важко пояснити людині яка не поруч з вами на пальцях що не так із сайтом, програмою чи компютером. А скоріше за все, кожен з вас стикався із подібною проблемою. Такі сервіси дають можливість незадіваючи важких і повільних графічних редакторів зробити скріншот та на ньому писати тексти, малювати стрілочки та ін. А саме головне в один клік сервіс розміщає знімок екрану в інтернеті, достатньо другу скинути посилання на цей сріншот, щоб він його побачив.

Для цього є зручний сервіс prntscr.com. Із сайту скачується безкоштвна програма lightshot. Є версія програми як для windows так і для mac. Після встановлення програма висить в треї

Для того щоб зробити скріншот за допомогою lightshot не обовязково викликати програму із трею, достатньо нажати кнопку на клавіатурі PrintScreen програма активується автоматично. Це зручно, оскільки деколи потрібно зробити скріншот області активної при наведені на ній курсору мишки, наприклад спадного меню.

Після активації програми кліком на піктограмі в треї чи натиском на клавіатурі printscreen потрібно вибрати необхідну нам область екрану

скріншот

Рамку майбутнього скріну можна вільно пересувати та змінювати розмір. Справа та внизу від виділеної області зявляється панель інструментів.

Панель інструменти справа для  редагування: олівець, лінія, стрілка, прямокутник, маркер, текст, колір, відмінити дію.

Панель внизу дозволяє швидко розмістити скріншот на сервісі, поділитися в соцмережі, шукати схожі картинки в гугл, друкувати скрін, зберегти на компютері. При збереженні на компютері можна задати формат картинки у png, jpg чи bmp. Дуже класно стискає картинки що є важливим для швидкості загрузки. Наприклад, дві верхні картинки у статті що робилися за допомогою цієї програми  важать 15 і 13кб, якість самі бачите.

Для перегляду історії збережених скрінів, треба залогінитись на сервісі за дпомогою акаунту фейсбук чи гугл.

lightshot чудовий сервіс для створення скріншотів та розміщення їх в мережі інтернет.

Також lightshot можна встановлювати як аддони до firefox, chrome, opera, ie.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити