Пошук по сайту

Буває інколи, коли користуєшся android пристроєм та закриваєш певну програму виникає помилка: на жаль програма андроїд припинила роботу

 

Повідомлення "на жаль програма андроїд припинила роботу" постійно переслідує, та не дає нормально користуватись пристроєм. Повідомлення закриваєш, а воно знову і знову циклічно появляється. Це стосується будь-якої програми на андроїд, відповідно яка програма додаток викликала дану помилку пише у самому повідомленні, наприклад:

на жаль програма пошук google припинила роботу. Відповідно "пошук google" є тим самим коренем зла. Це може бути, також  будь-який додаток наприклад контакти, телефон, галерея, камера, браузер, карти, play маркет та ін. Алгоритм усунення однаковий для всіх додатків. Як же усунути дану проблему додатку андроїд?

Отже, відкриваємо програми та знаходимо налаштування, запускаємо налаштування

в налаштуваннях відкриваємо розділ "програми"

вгорі вибираємо вкладку "Всі"

знаходимо у списку додаток який є у повідомленні та тиснемо на ньому, наприклад у моєму випадку це пошук google

прокручуємось вниз та знаходимо очистити кеш, тиснемо очистити кеш

далі тиснемо очистити дані

все, даний спосіб у більшості випадків допомагає позбутися набридливого повідомлення "на жаль програма пошук google припинила роботу".

Якщо з якихось причин відповідна програма далі не запускається. Якщо цей застосунок не вбудований, то його можна видалити та встановити ще раз із play маркет. Якщо додаток вбудований, наприклад  додаток play маркет, можна видалити поновлення додатку у тому самому розділі де ми очищали кеш, тим самим відкотивши програму до робочої версії.

Коли й це не допомагає, тоді можна спробувати відновити заводські налаштування на пристрої андроїд(видаляє всі дані, немов тільки із коробки). Перед цим потрібно зберегти з пристрою всі важливі дані, такі як наприклад фото та контакти.

Якщо й скидання до заводських настройок не допомагає вирішити проблему "На жаль...", тоді можливо перепрошивання телефону допоможе, скоріш за все у телефоні збоїть внутрішня память, яку треба відформатувати або замінити фізично.

Успіху!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити