Пошук по сайту

pdf creatorЯк створити пдф документ? Формат pdf один із найпоширених відкритих форматів у світі. І тому мене не здивує що у вас винекне завдання чи потреба у його створені. У даній статті розповім, як створити пдф-ку із будь-якого файлу

 

 

 

Мені потрібно створювати pdf файли із кількох причин: у pdf можна об'єднювати фотографії і представляти їх як каталоги; договора чи різні документи зручно пересилати, впевнений що вони правильно відтворяться, неприходиться переживати що людина незможе їх відкрити.  Практично на любому компі встановлена програма pdf reader. Якщо невстановлена, то скачати і встановити нескладе проблеми, оскільки ці програми безкоштовні. Також pdf файли не кожен зможе відредагувати, або взагалі на них можна встановити пароль.

Є зручний спосіб створювати pdf документи з будь-чого. Встановлюється як pdf принтер спеціальна програма у системі. Із того що відправите на цей pdf принтер, створиться pdf-ка. Вже є багато таких програм, як безкоштовних так і платних. Платні зазвичайно встановлюються, але якщо їх незареєструвати то на всіх сторінках створюється рекламний логотип програми.

На щастя є дуже хороша безкоштовна програма - Bullzip PDF Printer, зручна і функціональна, неставить своєї реклами. Програму можна скачати із сайту розробника:

http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php

Працює під усіма версіями Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Windows7/8.

Програма Bullzip PDF Printer перекладена на багато мов, що дуже приємно є українська, під час встановлення вибираємо потрібну.

Підчас інсталяції програми, не забирайте галочку навпроти завантажити та встановити ghostscript lite. Спочатку думав, що це якась рекламна непотрібна утиліта. А насправді без неї Bullzip PDF Printer небуде працювати.

pdf printer setup

 При друці вибираємо pdf printer:

pdf printer

Настройки Bullzip PDF Printer. В настроках є такі вкладки - загальні, документ, зображення, водяні знаки, об'єднати, безпека, про програму:

bullzip настройка

Вкладка "Загальні". Можна створити профіль де зберегти усі налаштування, окрім pdf формату тут можна вибрати і створити ще графічні jpg, bmp, png файли.

"Документ". Задати ім'я автора, назву документу. ключові слова, якість документу, рівень сумісності версії пдф.

"Зображення". Ця вкладка неактивна.

"Водяні знаки". Можна на сторінках створити свій копірайт, задати шрифт, розмір, колір, розміщення.

"О'бєднати". Додати і об'єднати пдф-ки.

"Безпека". Задати пароль адміністратора та пароль користувача, пароль на якість чи на друк.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити