Пошук по сайту

Учора була погана погода, а сьогодні приємний відпочинок на буковелі. Вагались їхати чи не їхати, напередодні дощ, вітер та все таке. Передчуття не підвели, погода сьогодні просто чудова. Кататись одне задоволення, не мокро, сонце та небагато людей.

 

За це і найбільше полюбляю кінець зими та сезону катання. Якщо попасти на хорошу погоду як сьогодні - відпочинок одне задоволення. Давно вже так не відпочивав. Але не все так чудово. Виїхали вранці, дороги паршиві, наші дороги важко назвати дорогами, скоріше бездоріжжя. Коли вже наведемо порядок з дорогами?

Неприємні цьогорічні нововведення на Буковелі це платна центральна багаторівнева парковка та парковка на горбах. Тепер прийдеться викласти 20 грн за місце. Чому такі нововведення незрозуміло, можливо хочуть розгрузити центр. На щастя є ще безкоштовні парковки. Наприклад біля першої траси є ще безкоштовна багаторівнева парковка. Окрім паркування, тут є продуктовий магазин, аптека, прокат та туалет. До першого підйомника рукою подати. Досить зручно.

Щодо прокату, на тій же першій парковці комплект найдешевшого спорядження категорії "Е" можна взяти за 45 грн. Категорія "Е" - спорядження для початківців які в прокаті вже четвертий сезон. Для початківців цього спорядження цілком вистачає. Стосовно прокату хотів би наголосити для людей які перший раз, в заставу можна давати паспорт чи водійські права з техпаспортом на машину. На один паспорт одне спорядження. Бо так шкода дивитися на тих розчарованих людей, які стоять і не можуть взяти спорядження, а в прокаті тільки відповідь такі правила. Приїхали, потратили час, а за такої дурниці неможна відпочити.

Для запеклих лижників на буковелі часто проводяться різного роду змагання. Для участі наприклад у слаломі потрібен був грошовий внесок 100 гривень, призовий фонд досить бідненький, але це неголовне, головне участь та задоволення від цього. Змагатися можуть як професіонали так і любителі, кожен у своїй категорії. Особливо цікаві проходили учора, кубок світу із фрістайлу - видовищні стрибки з трампліну. Змагання можна було дивитись по тв та в онлайні.

Сезон звісно ще не закінчується, активно можна відпочивати цілий березень. Взагалі березень як на мене найчудовіша пора для катання на лижах. По перше як наголошував - хороша сонячна погода, якщо не попасти на дощ то можна гарно відпочини. Небагато людей, кататися і отримувати задоволення а не думати щоб у когось заїхати. З кожним роком Буковель стає все більш попсовішим, і кататись вже не так цікаво як раніше.  Хочеться більш культурного і екстремальнішого відпочинку.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити