Пошук по сайту

Сьогодні з друзями прийняли участь у щорічному масовому велопробігу у Івано-Франківську. Кажуть стартувала аналогічна акція Велодень по всіх великих містах країни. Велопробіг стартував о 10 годині біля білого будинку, перед початком можна було зареєструватися та отримати нумер. До акції долучилось понад 300 учасників

 

 

На щастя мінлива погода незавадила, було сонце та тепло. Перед початком на площі біля білого будинко велолюдно. Зібралися від малого до великого, можна було побачити велосипеди різного класу, зустрічались цікаві експонати, як от цей наприклад:

Серед учасників велопробігу зустрів багато знайомих людей.

 

Маршрут пролягав центром міста: Грушевського - пл. Міцкевича - Площа Ринок - Галицька - Васильянок - Гаркуші - Лепкого - Бандери - Петлюри - Коновальця - Сахарова - Мельника - Незалежності.

Гарно що протягом маршруту стояли стюарти і контролювали рух машин, за що їм велике спасибі.

На одному з перехресть нерозумний водій на москвичах намагався прорватись, але молодець стюарт з криками його зупинив. Водії авто певно згадували нас незлим тихим словом, їм довелось стояти і любоватися велоколоною. Багато з них перепитували куди ми будемо рухатись, хоча стояти довго їм недовелось, тим бльше що вихідний, нема куди поспішати.

Колона велосипедистів фінішувала на площі біля готелю Надія:

Організатори провели скромний розіграш серед учасників велопробігу. А їх було немало, лише зареєстрованих 344 велосипедисти.

Опісля відбулося в парку Шевченка відкриття велодорішки. Основний маршрут якої пролягає через парк Шевченка. На вказівниках так званих велодеревах карта з історичними довідками про місто, кому цікаво ось карта:

Щоправда веломаршрут мені недуже сподобався він невеликий і банальний, хоча і деколи полюбляю проїхатись парком.

Спасибі організаторам, було цікаво, море позитивних вражень.

Пару фоток із велопробігу:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити