Пошук по сайту

Позвонив Віталік з яким планували давно десь з'їздити, та все не складалось і запропонував вечером проїхатись. Недовго вагаючись погодився. Треба трохи розімнутися, у неділю так і несклалась очікувана поїздка. Віталік запропонував у Демянів лаз. Перепитав його що там є цікавого, бо вже давно не їздив у тих краях. А виявляється там є велотраса

 

Зустрілись біля білої хати. Вирішили їхати попри нафти і газу, бо по Галицькій не добре, там купа машин. Проїхали троха двориками та виїхали на Набережну.  Далі думали через пішохідний міст та в останній момент звернули на великий міст. У пасічній теж дамбою, двориками, стежками попри озера виїхали до Дем'яного Лазу.
Трохи вище каплички в сторону лісу та дач є велотраса.
Віталій серйозний велогонщик, тільки погляньте яке в нього спорядження(шолом, рукавички, окуляри):

Не те що я (треба буде трохи прикупитись):

Хоча б окуляри, бо вже ті мухи та комарі дістали. Початок велотраси у лісі. Знімав на мобілку, тому сорі фото не дуже

Вся траса у лісі, на деревах є маркування. Місцями треба бути уважним, бо є стежки які не відносяться до траси, а пересікають її та вводять в оману. Деколи треба вертатися назад. Але маркувань є багато тому зорієнтуватися легко

Сама траса невелика десь 3,5 км. Розповідав Віталік що тут деколи проводять змагання.
Зробили одне коло, місцями траса серпантином, треба уважно їздити щоб не забитись.

Віталік троха тримав темп, старався за ним не відставати. Потім ще захотіли раз проїхатись. Сподобалось. Другий раз уже швидше.
Траса мені дуже сподобалась. Спасибі Віталіку що показав. Вона йде повністю лісом, серпантином, вгору вниз, дуже гарно можна розігнатися. Траса маркована і більш-менш чиста. Є тут і трампліни для особливо екстрімальних.
Повертаємось додому, вечоріє

Хіба таке побачиш із пивної палатки. Шкода що не прихопив фотоапарату, знімав із мобілки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити