Пошук по сайту

Дуже приємно що дівчина із нашого карпатського краю поїде представляти Україну на конкурсі Міс Світу, який відбудеться в Індонезії на о. Балі. Мені сьогодні пощастило побувати на презентації Анни 

 

 

 

 

Сама презентація проходила в ресторані Надія

Красуня перемогла у конкурсі Міс Україна 2013.
Заячківська Анна
народилась у сімї простих робітників в Івано-Франківську. Виховувалась у релігійній сімї, веде активне християнське життя. Поступила у Івано-Франківську гімназію №2, яку закінчила з відзнакою. Також із відзнакою закінчила і художню школу. Дівчина брала участь у різноманітних пісенних конкурсах, грає у виставах. У стінах Прикарпатського університету займалась організаторською діяльністю. Анна також була головою молодіжної греко-католицької спільноти "Еммануїл" при церкві Царя Христа.

 

В своєму творчому арсеналі має власні авторські пісні.

 

Презентація власноруч намальованої ікони

Інтервю місцевим та всеукраїнським каналам

У підготовці до такого важливого конкурсу нашій карпатській красуні допомагають: національний комітет Міс Україна, модельна агенція "Ювента" де Аня займається, Обласна державна організація, дизайнери Олена Васенко, Віталій Цалко, ТМ "Рептилія", мережа тренувально-оздоровчих центрів "Альянс", Студія Ірини Батюк, аранжувальник Роман Калин, та ін.

Дівчина дуже вихована і скромна, що рідко зустрінеш у наш час. Щиро бажаю Анні успіхів і перемоги.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити