Пошук по сайту

Після довгої перерви, нарешті сьогодні побував на Буковелі, відкрив так би сказати свій сезон 2014. У звязку із певними обставинами, то не вистачало часу, то бажання. А переглянувши деяких фрагменти зимової олімпіади, втриматися не зміг. Отож враження від поїздки, багато фото та відео

Планували спочатку четверо їхати, але в останній момент двоє відмовилися. Виїжали, як зазвичай, вранці в 6 годині, так щоб 8-30 коли тільки включають підйомники розпочати комфортно кататися.

Заїхали на першу багаторівневу парковку, вона безкоштовна. Переоділися, я взяв із собою дві карточки, на одній точно були ще підйоми, а на іншій під питанням. На ній стерся номер і подивитися баланс через інтернет невдалося. Закупив кількаріч раніше акційних карточок на рази, вони діють до повного використання, до тепер користуюся.

Стоїмо біля першого підйомника чекаємо коли почнуть працювати

Підхожу до турнікету, карточка виявилася вже використана, от облом, довелося вертатися за іншою у машину.

З кожним роком ціни на катання ростуть, аж страшно стає. Продають карточки на 3 години, 1 день та більше днів. Ціни шалені, 3 год - 252грн, 1 день - 336 грн. Якщо встигнути взяти до 9 ранку, буде знижка 20%. Моїх старих запасів вистачить ще надовго, так як нечасто катаюся. Може буде дешева літня акція карточок на кількість підйомів.

Буковель окрім росту цін та постійної розбудови, щоразу дивує своїми нововведеннями. На першій парковці окрім того що там були великий продуктовий магазин, магазин спорядження, ресторан зявилися шиномонтаж, мойка, незрозуміло для чого відділення інтайм, приватбанк.  Перебудували деякі траси, додали кілька розвязок. Наприклад кінець першої траси мене трохи розчарував, він виглядає так

 

Раніше на першій трасі вкінці був прямий гарний спуск, а тепер ця розвилка що спрощує життя новочкам, заважає кататися. Тепер перша траса для мене стала нецікавою.

Перший підйомник, вид на готельні будиночки

 

Настрій бомба

Через ту дурну розвилку, що перегородила першу трасу вирішуємо одразу переїхати на другу. Спускаємося другою, а тут наступний прикол

Ми подумали що траса закрита, підїхали до сітки, посміялися, а там виявляється перекрили щоб зменшити швидкість перед мостом. Олег фінтить, їде навприсядки. Я теж не сумую, фоткаю все на ходу

Отак запобіжна перегорода на першій трасі виглядає зверху

Озеро в центрі

Часто катаються батьки із малими дітьми. При чому ці малі діти дуже класно катаються, любо дивитися

На другій теж не затримувалися, одразу поїхали на пяту. Вигляд на 5 підйомник

На підйомниках люблю на зумі фоткати лижників, деколи непогані кадри получаються

Багато фоток та відео знімав з рук на ходу, відповідно незручно це робити у звичайних рукавицях, а кататися без рукавиць холодно в руки. Натомість маю такі хитрі рукавиці, одіваю

Вигляд з пятого підйомника на центр

Олег вишиває на пятій трасі

Далі піднімаємось на довгу, 12 траса. Самий довгий, красивий та найвищий підйомник на Буковелі

Тут мав бути красивий краєвид, але сьогодні не судьба, туман

Спускаємось по "довгій" трасі

Одразу звертаємо на ліво. Тут я на відео знімав, відео розміщу вкінці.

Сподобалось, їдемо знову на 12 підйомник.

Далі на 16-ту

Верх одної з крутих 16-ої чорної траси. Шкода фотік так не передає як внатурі, але всештаки

Одинадцятою чорною переїжаємо на 15. Хотів познімати на відео, Олег мене відмовляє, переживає щоб я не забився, я погодився.

Озеро біля 11-ої

Фото "Астронавт у космосі", :)

Траса із живими перешкодами

Ця дівчина сиділа довго на трасі, поки не підійшов хлопець і неподав їй лижу. хтось їде кататися, а комусь в кайф лежати. Судячи по їх рухам всі чотири були дуже небезпечними, :).

15 нам теж сподобалась. Олег завершує поворот на 15.

З 15 траси через 8 переїхали на 5. Далі піднімаємось по другій. Олег вже хоче їхати до машини, я ще вагаюся. Фоткаю на зумі, підйомник біля пятої, щоб вирішити чи їхати туди, чи багато там народу. 

Народу недуже багато. Але вирішили повертатися на 1 і там докатуватись. Ще одне фото на зумі

На першій

З погодою нам повезло, зранку було гарно кататися десь 0 +1, дощ не падав. Під обід ставало тепліше, як весною. Людей не багато. Серед них немало російськомовних і ніхто їх не ображає, не утискає, всі комфортно відпочивають. Покаталися гарно. На паркінгу до нас підходило багато людей, питалися чи не маємо ще невикористаних абонементів, буковель вбиває своїми цінами. Поїли бутербродів без чаю і додому.

На десерт відео:

 

всі траси були гарні, окрім каші на 5

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити