Пошук по сайту

Сьогодні відбувся перший блогодійний Івано-Франківський півмарафон. Окрім півмарафону 21 км, були забіги на 12км(корпоративна естафета) 10км, 3км, 300м(для дітей) та 1км із собаками. Ділюся враженнями

 

 

Місяць назад дізнався про подію, одразу захотілось долучитись. Планував трохи потренуватись та прийняти участь в забізі на 10км. Мої тренування завершились першим ж тренуванням, оскільки не зміг поєднати робота-сімя-щеразробота-тренування. Нете щоб не міг себе заставити, просто фізично неміг. Як небуть бігти не хотілося, тому прийняв рішення не приймати участь. У пятницю за два дні до події прийшов співробітник і почав просити про допомогу, невистачало ще одного учасника для корпоративного забігу естафета 12км(4*3км). Поматюкавшись і сказавши Роману все що я про нього думаю, сміючись погодився. Хоч не був готовий, але покатушки на роверах, походи вгори давали мені можливість більш-менш пробігти.

Наш забіг планувався в першій годині після основного дійства півмарафону. Пропустити перший півмарафон у івано-франківську я незміг, тому прийшов на десяту познімати, пофоткати та повболівати. Стартували одразу 21,10 та 3км хлопці та дівчата

в півмарафоні приймали участь понад 300 зареєстрованих учасників.

Маршрут проходив центральними вулицями: Стометрівка - Мельника - Сахарова -  Бандери - Незалежності - Стометрівка

серед учасників були як професійні спортцмени так і звичайні люди

що цікаво, в півмарафоні приймали участь люди із києва, львова, тернополя, чернівців, одеси та багатьох інших міст України.

Мене дуже зворушили бігуни із дітьми(бігли 3км):

 

при чому бігли досить швидко

хлопець на фото нище зайняв друге місце на 10км, йде на фініш

В півмарафоні приймали участь цікаві "творчі" люди, наприклад оцей з бородою

або ця гламурна панянка

було весело спостерігати. Взагалі учасники були дуже веселі та позитивні, махали руками та посміхалися на камеру

серед бігунів були й старші люди

а оцей веселун всю дорогу викрикував Слава Україні

фініш

 було захоплююче спостерігати ці щасливі обличчя на фініші

для багатьох із них було защастя приймати участь у півмарафоні

кожному учаснику на фініші давали медальку

бо навіть пробігти 21 км це вже перемога, принаймі над собою. І щастя фінішу, яке воно солодке, можуть відчути тільки учасники

біля фінішу на сцені виконавці підігрівали учасників та публіку

Забіг дітей 300 метрів

А далі був наш корпоративний забіг, естафета 4 по 3км. Наша команда перед стартом

Я мав бігти четвертим, щоб у разі незначного відриву поборотися за призові місця. Чим більше до старту, нервую.

Старт

Моя черга бігти

Хлопці молодці, передали мені естафету пятим. Шкода що відрив до трійки лідерів був нереально великий, бо я був настроєний рішуче. Коли вибіг на Мельника впереді нікого не бачив, морально нездавався, знав що зможу покращити результат. По Бандери вже побачив чотирьох бігунів, нажаль троє із них були з попереднього забігу.

Обігнав їх, та по Незалежності обігнав ще одну учасницю

Втома відчувалася, але виднівся фініш, треба прибавляти

Шкода що весь час біг практично сам, ті що зустрічаалися по дорозі не робили якогось супротиву, було трохи скучнувато. Спасибі маршалам, які підтримували морально, було дуже приємно.

Ура Фініш

Прибігли четверті. До останнього вірив що попадемо у трійку, але шансів немали бо не готувалися. Із приємним здивуванням дізнаюсь свій результат 10хв-50сек. Шокований, бо пробіг без підготовки.

Наша команда після фінішу

Зарядився надовго позитивом як від перегляду марафону, так і від участі в естафеті. Було неймовірно приємно відчути дух боротьби, немовби все було в гармонії, навіть природа сьогодні порадувала своїм теплом. Змагання благодійні, 80% зібраних коштів з півмарафону піде на лікування бійців АТО, 20% на притулок для тварин.

Післямарафонний фуршет від Надії

Відео із півмарафону:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити