Пошук по сайту

   парк буки фото, відкриття фонтану та памятника у селі БукиЦього року пощастило побувати у чудовому місці, про існування парку у селі Буки Сквирівського району раніше не чув. Одразу хочеться розповісти тому що в Україні небагато таких красивих  місць. Тішить і пронизує десь із середини. Неперевелись хороші люди на Україні, які хочуть залишити після себе гарні спогади і овіковічити себе. Буківський парк побудований  Іваном Сусловим. Я особисто незнайомий із цією людиною, знаю з розповідей, що він з бідної сімї, керівник сквирської агропромислової корпорації і один з сподвижників Юлії Тимошенко, сьомий син(цікаво якщо скласти ініціали Суслова - СІМ), сім його улюблине число, яке красиво викладине у парку плиткою а також на вежі. Його син народний депутат від Батьківщини, окрім парку Суслов утримує сиротинець домашнього типу. Також чув що погрожуали Сусловим розправою...

   міст до маєтку суслових село буки паркПрекрасний парк Буки побудований на річці Роcтавиця, гуляти по парку можна до 22 години. Вхід вільний, окрім ходу до звірів(пару медведів, лев, поні, осел, кролі) з екскурсоводом коштує 10 грн. На території побудований красивий храм (якого у селі небуло), біля храму велика дзвіниця, памятник у вигляді хресту, фонтан який стояв у цетрі Києва, капличка збоку церкви, також купа різних скульптур, мостів, фонтанів, зелених насаджень, квітів, все вимощено плиткою. Далі цікаво збудований міст через річку Роставиця, через який поверх протікає невеликий шар води. Міст прямує до маєтку Суслових та звіринця.

   Сюди полюбляють приїзджати весільні пари з Білої Церкви. Є тут і пляж і дуб у лукоморї. А ще на території споружено міні гідро електростанцію, адже весь парк, памятники і споруди освітлюються, ангел на звіниці село буки парка особливо красиво освітлюється фонтан. Словами все непередаси, про це краще  у фотозвіті.

   Я пишаюся, що є такі видатні меценати на Україні як Іван Суслов, який живе не тільки власним життям а ще дбає про щось більше. Власним коштом спорудив цю перлину і надалі розвиває унікальний парковий комплекс. Адже сюди приїзджають з відусіль люди щоб помилуватися  цією красою.

   Добратися сюди можна маршруткою від м.Либідська “Київ-Сквира”(в одну сторону 35грн, їхати 2 години).

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити