Пошук по сайту

буковель сезон 2012Після річної перерви сьогодні з друзями відкрити сезон катання на Буковелі. Розвиток гірськолижного курорту Буковель вражає своїми темпами. Після річної давності з моменту мого останнього перебування тут побудували багатоповерховий паркінг та багато інших готелів та розважальних закладів.

Працювали дві траси 2 і 5. Враження дуже позитивні і досить екзотичні, оскільки на трасах штучно настріляний сніг а надворі ще справжня осінь не закінчилась. На верху на другій трасі опадало сухе листя з дерев, воно лежало на снігу і створювало цікавий ефект.   Ціни на катання в порівнянні з минулим сезоном трохи збільшено. За половину дня 204 грн, але якщо брати зранку то буде знижка 20 відсотків.

 

Цікавим нововведенням цього року стало обовязкове катання із шоломом. Отож прийшлось придбати шолом, але витрачених грошей зовсім не шкода, безпека понад усе. Шолом дають разом з прокатом лиж.

Сніг на трасах порадував своєю красою. День виявився на славу хоча ми зробили біля 10 спусків за пів дня, але усі залишились задоволеними.

Про ціни. Прокат лиж на Буковелі від 65грн, шолом- 30грн, абонемент на пів дня у вихідні 204 грн. Добре що у мене своє спорядження, бо з кожним роком ціни все вище.

Переглянути фотозвіт

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити