Пошук по сайту

Схили Буковеля, на фото Олег Ткачук та Федунь Володимир     Цього року розпочав кар"єру лижника, що дуже сподобалось. Завжди приваблював активний відпочинок, але якось часу та й грошей невистачало.Одним словом поштовх я отримав, бажання попробувати щось нове, відчути екстрім і просто провести час, щоб з новими враженнями і відблиском в очах повернутись до роботи. Вдячний своїм друзям, що підбили мене на це. Особлива подяка Олегу за наданий транспорт та переконання принаймні спробувати, Миколі за надане спорядження, і початкові навики. Дякуююю!!!

    Не такий страшний вовк як здається. Перш за все що спадає на думку коли стоїш на схилі гір - це страх(дуже заважає, усі падіння через нього, але треба бути обережним щоб не покалічитись), але спортивні навики і навики катання на ковзанах даром не пропали, суть зловив миттєво, і за другу поїздку уже відчував себе впевненим лижником(за півдня вдалося зробити 18 спусків із схилів різної складності).

     Море позитивних вражень, відчуття на піднесенні типу  "Я люблю тебя жызнь". Також вразив гірськолижний курорт Буковель, все на високому рівні, навіть ціни !!! Але гра вартує свічок, воно того варте. Погодьтеся краще залишити гроші на Буковелі, отримати задоволення від катання на лижах, подихати свіжим повітрям, насолодитися красою карпат, аніж ті самі гроші залишити у нічному клубі, і прокинутись вранці з головним болем.

    Про ціни (може комусь буде корисно): прокат лиж для початківців 90грн(категорія С), знижка 20% - 70грн, якщо взяти зранку, абонемент на півдня з 8:30 до 12:30 - 135грн(субота та неділя, у будні значно дешевше) цього вистачає якщо постійно кататися, ми встигли зробити 18 спусків із різних підйомників. Харчі можна взяти із собою, не такі ми пани, щоб розкошувати . Парковка для авто безкоштовна(дрібниця але приємно). Хоча ціни трішки кусаються для пересічного українця, але воно того варте. Отже на вихідних: 70грн лижі + 135грн за підйомники + гроші на бензин.

    З нетерпінням чекаю наступних вихідних щоб покататися.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити