Пошук по сайту

В соцмережах коли ми ділимось будь-якою сторінкою із своїми друзями, разом із посиланням на відповідну сторінку фейсбук підтягує із сайту картинку та короткий опис. Як вказати явним способом фейсбуку та вконтакті, яку картинку та який опис брати з сайту?

 

 

 

Перевів один сайт з http на https захищений протокол зєднання. Виникла задачка зробити перенаправлення сайту та склейка домену по www

 

 

Значення параметрів сайту PR (pagerank) у google та ТІЦ (Тематичний Індекс Цитування) у Яндекс відіграють важливу роль у просуванні сайту. Ці пареметри визначають авторитетність Вашого інтернет ресурсу, кількість якісних посиланнь з інших сайтів. Чим вищі ці параметр тим більш авторитетним вважається ресурс.

 

301 редирект використовується для перенаправлення певних сторінок на інші сторінки чи повністю всього сайту на інший сайт. Також 301 редирект часто використовується для склейки домену, щоб сайт був доступний лише як fedun.com.ua або так www.fedun.com.ua. Побутує думка, що склейка домену піднімить рейтинг сайту, оскільки небуде дублів сторінок. Чи насправді це так? Як зробити перенаправлення?

 

просування сайтів в пошукових системахПросування сайтів (SEO) у пошукових системах найактуальніше завдання для власників сайтів. Перші у пошуку місця при актуальних запитах дають багато зацікавлених відвідувачів для сайту. Що потрібно робити для просування сайту у пошукових системах.