Пошук по сайту

Значення параметрів сайту PR (pagerank) у google та ТІЦ (Тематичний Індекс Цитування) у Яндекс відіграють важливу роль у просуванні сайту. Ці пареметри визначають авторитетність Вашого інтернет ресурсу, кількість якісних посиланнь з інших сайтів. Чим вищі ці параметр тим більш авторитетним вважається ресурс.

 

Розраховується вони пошуковими системами за спеціальними алгоритмами, при чому враховується більше якість цих посилань, аніж кількість. Тому важливо отримувати посилання від більш авторитетних сайтів.
PR сторінки може мати значення від 0 до 10 і визначається пошуковою машиною для кожної сторінки окремо, важливі сторінки отримують вищий pr і відповідно мають кращі позиції у пошуці.

Значення ТІЦ може бути від 0 і вище. Алгоритми розрахунків як і їх значення у кожної пошукової системи різні. Кожна система сприймає той чи інший сайт по своєму. На відміну від pr який розраховується для кожної сторінки окремо ТІЦ однаковий для усіх сторінок сайту. Параметри можуть обновлятись по кілька разів на рік та змінювати свої значення, оскільки постійно появляються нові та зникають старі сайти в інтернеті.

Як визначити параметри PR та ТІЦ? Існує кілька способів визначення цих параметрів, від встановлення відповідних кнопок у себе на сайті до спеціальних плагінів.

Подивитися тиц можна таким чином: http://yandex.ru/cycounter?fedun.com.ua, де вкінці сайт який визначаємо.

Щоб швидко визначити ці параметри можна зайти на http://www.cy-pr.com/  набрати адрес потрібного сайту та натиснути "проверить", окрім pr та тиц даний сервіс показує ще ряд важливих параметрів. Правда багато з них доступні тільки після реєстрації на сайті.

Також, можна встановити кнопки визначення значень собі на сайт. Наприклад, кнопку для тиц можна отримати тут http://help.yandex.ua/catalogue/?id=1111360

Ще є дуже зручний спосіб, який мені найбільше довподоби це встановлення спеціальних плагінів. Наприклад існує спеціальний плагін для firefox yandex TYC + google pr indicator. Встановити можна звідси: https://addons.mozilla.org/uk/firefox/addon/tyc-pr-indicator/. Після встановлення плагіну у firefox параметри pr та тіц будуть відображатися для кожного поточного загруженого сайту у панелі навігації firefox справа:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити