Пошук по сайту

it-event 2014Сьогодні у Івано-Франківську в приміщення ПНУ ім. В. Стефаника відбулася конференція IT Event 2014

 

 

 

 

Конференція IT Event 2014 відбувається вже в шосте у Івано-Франківську. Це вже друга моя присутність на даному заході. Попереднього разу конференція справила на мене позитивне враження, тому із задоволенням прийняв участь у ній ще раз. Окрім того запросив на цей раз кількох своїх знайомих.

Формат конференції незмінився 4 сцени які проходять паралельно, в кожній своя цікава тема доповіді 45 хв та 15 хв на обговорення. Цікаво би подивитися відео із доповідей які пропустив. Якщо порівнювати з минулорічною конференцію то ця виглядала нажаль значно бідніше, мабудь це звязано із подіями що відбуваються зараз у нас в країні. Було менше доповідей, набагато менше призів, менше людей та трохи менше печеньок. Враховані мої минулорічні зауваження щодо погано зображення на екрані, на цей раз трохи краще було видно презетації.

Заголом конференція сподобалася, дізнався дещо цікавого для себе, поспілкувалися із старими друзями, що зараз таки рідко буває. Спасибі організаторам, очікуємо відео з цієї та проведення наступної ще кращої конференції.

призи від спонсорів

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити