Пошук по сайту

У Івано-Франківську в університеті Короля Данила Галицького відбулася цікава конференція ITRally 2014 "Phoenix"

 

 

 

ITRally це ще одна нова цікава серія конференцій започаткована ІТ фірмами у Івано-Франківську. Відбувається вона вже вдруге. Нажаль, на першому заході не був, бо нічого незнав про даний захід, а подруге вона чомусь "по-дибільному" співпала в часі із IT Event.

На конференції були представлені всі відомі софтварні фірми Івано-Франківська. Кожна з яких мала свій столик, та реєструвала учасників. Як прийнято для заохочення реєстрації пропонувалися різні заманливі розіграші. Хоч незначні, але всеодно приємно. Розіграші були як миттєві так і опісля конференції.

Програма конференції містила багато цікавих доповідей. Було проведено пять обговорень в чотири потоки. Серед сьогоднішніх нововедень, це були лекції які складалися із 3-4 доповідей.

Шкода, в потоці співпадали лекції на яких мені хотілось побувати одночасно і було нелегко вирішити куди йти. Я обрав наступні лекції:

- Роман Мельник Approaches in modern web development. Vivisection of a JS framework. Лекція Романа сподобалася, окрім того що розповідав цікаво постійно піджартовував, доповідачу притаманна певна харизма, що надавало доповіді родзинки.

- Наталія Мухітдінова Чим крутиться команда? Як її розкрутити і зберегти? Наталя трохи розчарувала, сподівався на кращу її доповідь. На мою думку тема була нерозкритою. Наталя цікаво розповідала та філософствувала, з цікавістю підключалися люди із залу. Але почув дуже очевидні речі, про які знав або здогадувався.

- Тарас Романів SEO Friendly AJAX Websites. Спочатку планував піти на "З чого і як починати, щоб добре закінчити" Наталка Шпот. Але після попередньої доповіді вирішив змінити трохи напрямок і в останій момент пішов на SEO. Роман гарно доповів, розповів які є способи впихати сео в динамічні сайти так щоб робот міг його правильно просканувати і який краще за все використовувати спосіб. Розказав як краще створювати HTML snapshots, і яким чином для цього зручно викристовувати PhantomJS. доповідь сподобалася.

- Стас Демчук Node.JS: Why is it awesome? Доповідь Стаса теж сподобалася. Він розкрив тему, для чого краще використовувати ноду а для чого ні, навів сильні та слабкі сторони. Хоча цю інфу можна знайти в неті, але у живу вона якось краще сприймається та триває обговорення.

- Любомир Вовк “Labmdas in Java 8”, Дауніс Павло “C++ is (not) so hard”, Богдан Симчич “Oснови програмування AVR мікроконтролерів на базі апаратної платформи Arduino”. Як і писав вище, були лекції які включали в собі по декілька кардинально різних доповідей. Спочатку така ідея мені здалася незовсім вдалою. І на цю вирішив піти оскільки в останньому потоці небуло для мене чогось цікавого. На моє здивування виглядало непогано. Доповідачі встигали розкрити невеличку тему за 15 хв, і було динамічно швидко, невстигало  небридати. Спочатку Любомир розповів незрозуміло для мене про нововедення в java. Потім Павло зрозуміло про нововедення в с++ 11. І на кінець Богдан розповів про мікроконтролери, навіть приніс із собою та показав як працює, підключився із смартфона та покерував ним.

Шкода що відео доповідей буде нескоро, організатори обіцяли за тиждень. Можливо краще писати в цифру а потім швидко закидати все це діло на ютуб без пантових обробок та заставок з логотипами, яке займає немало часу.

Конференція ITRally 2014 сподобалась, спасибі організаторам за ще один цікавий ІТ захід у нашому місті.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити